Twitter планує додати можливість приховувати свої старі твіти

8

За інформацією видання bloomberg, twitter планує впровадити нові функції на свою платформу, пов’язані з приватністю. У плани компанії входить можливість автоматично архівувати свої старі повідомлення, щоб вони були невидні іншим користувачам через певний період часу (30, 60, 90 днів або рік). Крім того, користувачам дозволять обмежувати коло осіб, які можуть бачити вподобані твіти, видаляти себе з листування, а також видаляти передплатників, не блокуючи їх повністю.

Судячи з усього, багато користувачів twitter не розуміють, чи є їх обліковий запис приватною або загальнодоступною, тому нові функції підносяться як зміни «соціальної конфіденційності», спрямовані на те, щоб людям було зручніше взаємодіяти з платформою.

Точні терміни їх реалізацій поки відсутні, але за даними bloomberg, twitter планує почати з можливості видаляти передплатників без блокування вже з цього місяця, а до кінця року дозволити користувачам видаляти себе з листування. Архівація твітів поки знаходиться в концептуальній фазі. Представник twitter повідомив ресурсу the verge, що вже з наступного тижня почнуть тестування деяких з цих функцій.