У бета-версії steam закрита можливість скачування старих версій ігор

22

У бета-версії клієнта steam від 23 вересня з’явилася зміна, що закриває доступ до старих збірок ігор. Про це детально розповіла команда steamdb. Ця функція не була задокументована, але використовувалася деякими категоріями користувачів.

оригінальне фото lena de fanti, unsplash

Ресурс pcgamer пояснює суть проблеми більш доступно. У разі застосування оновлення до основного клієнта більшість користувачів не зазнає ніяких проблем, навпаки, оновлення прискорить синхронізацію встановлених і хмарних ігор для зниження затримок при запуску і підвищення ступеня готовності бібліотеки до автономної роботи. А ось хто радий не буде, так це спідраннери, колекціонери досягнень і гравці, що використовують моди. Як зазначається, відомі випадки, коли оновлення порушувало сумісність з модифікаціями або призводило до непрацездатності деяких ігрових функцій. Відкат на попередню версію дозволяв вирішити ці проблеми.

Для steamdb це оновлення ускладнить відстеження змін файлів ігор. Ресурс може стежити тільки за тими іграми, якими він володіє. Очевидно, що коштів викупити всю бібліотеку у авторів немає, тому при наявності зайвих ігор кожен може допомогти steamdb, нагадує команда ресурсу в своєму блозі.