У грудні анонсують ремейк якоїсь великої гри з playstation — можливо, metal gear solid

14

Ірландська співачка і автор пісень еабха макмахон (eabha mcmahon), більш відома під своїм псевдонімом ava, в інтерв’ю місцевій радіостанції wlr fm розповіла про підготовку ремейку гри з консолі playstation.

Джерело зображення: konami

За словами макмахон, приблизно півтора роки тому — незабаром після початку пандемії covid-19 — до неї звернувся композитор майкл макглінн (michael mcglynn) з пропозицією написати пісню для майбутнього ремейку.

Співачка також додала, що мова йде про композицію ірландською. Користувачі форуму resetera, недовго думаючи, згадали про культову пісню the best is yet to come з оригінальної metal gear solid.

Яку гру зі своєї бібліотеки збирається оновлювати sony interactive entertainment, макмахон не уточнила (угода про нерозголошення), але зазначила, що мова про великий проект.

» анонс назви гри відбудеться на різдво (католицьке-прим.). До теперішнього моменту я про неї дізналася і можу підтвердити: це велика гра, що відмінно! у ній буде композиція на ірландському, що теж прекрасно», — заявила макмахон.

Джерело зображення: the game awards

Як зазначає портал gematsu, різдвяні святкування в ірландії традиційно починаються 8 грудня, а на 9-е число в поточному році намічено проведення церемонії нагородження the game awards 2021.

За чутками, konami дійсно планує відродження metal gear solid, але почати нібито збирається зі збірки ремастерів перших ігор серії, тоді як ремейком однієї з частин (імовірно третьої) займається студія virtuos.