У китаї спеціальні інспекції виявляють майнер

15

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Bloomberg сьогодні повідомив, що побоювання з приводу майбутньої нестачі електроенергії спонукали китайський уряд вистежити крипто-майнер, які ігнорують його заборону на цю практику.

У звіті цитуються анонімні джерела, які стверджували, що урядові інспекції, «спрямовані на виявлення незаконної діяльності з видобутку «ефіру» в коледжах, дослідницьких установах і центрах обробки даних», стали частішими в багатьох провінціях за останні кілька місяців.

Рішення китаю заборонити майнінг криптовалют поширилося від провінції до провінції протягом усього літа. Уряд також обмежив фінансові установи з обробки транзакцій, пов’язаних з криптовалютою, через побоювання з приводу їх впливу на суспільство.

Заборона майнінгу криптовалют нібито була мотивована прагненням китаю зберегти вуглецеву нейтральність протягом наступних п’яти років. Але, згідно з повідомленням bloomberg, уряд також побоюється, що збільшення споживання енергії може призвести до дефіциту електроенергії.

У китаї все ще є майнер — bloomberg цитує одного, який уникнув виявлення, постійно переміщаючи 100 «риг» на різні склади, — але втрата більшості офіційних майнер значно знизила обчислювальну потужність, що виділяється біткоіни.

Як ми вже добре знаємо, біткоіни повернувся досить швидко до старих значень хеш-рейту, ніж багато хто очікував, тому що майнер перебралися в інші країни. Ці інспекції, можливо, просто спроба налякати «домашніх майнер», все ще ігнорують заборону.