У мережі з’явилися фотографії iphone з роз’ємом usb type-c

13

В даний момент більшість виробників смартфонів вже перейшли на зарядні пристрої type-c. Роз’єми micro usb зараз залишаються тільки в найбільш бюджетних рішеннях, та й там зустрічається все рідше. А ось роз’єм lightning від apple не поспішає йти з смартфонів цієї компанії. І поки єврокомісія просуває роз’єм usb type-c в якості єдиного варіанту для зарядних пристроїв смартфонів майбутнього, ентузіаст представив iphone x з портом type-c.

Автором цієї модифікації виявився студент факультету робототехніки швейцарського інституту epfl кен піллонел. Новий роз’єм повністю працездатний, підходить і для зарядки пристрою, і для синхронізації з пк. Про подробиці цього проекту ентузіаст написав у своєму блозі, а також виклав відповідне відео на своєму ютуб-каналі:

Для створення робочого прототипу кен піллонел використовував мікросхему, яку він витягнув з кабелю type-c — lightning. Згодом йому вдалося «повністю переробити друковану плату», щоб вона помістилася всередині корпусу iphone x.

Очевидно, якщо зміна типу роз’єму під силу навіть ентузіасту-одиночці, то у такої великої компанії, як apple, не виникне ніяких проблем при «міграції» на usb-c. Швидше за все, відбудеться це не раніше, ніж ініціатива єврокомісії буде прийнята європарламентом.