У metroid dread є помилка, що блокує проходження, ближче до кінця гри, nintendo працює над виправленням

16

Metroid dread вже вийшов, і очевидно, що гра коштувала майже дворічного очікування. Повернення самуса було широко оцінено критиками та геймерами, а продажі також були надзвичайно високими для гри metroid, причому dread насолоджувався рекордними дебютами як у великобританії, так і в японії. Однак жодна гра не ідеальна, і metroid dread теж має кілька шорсткостей.

Наприклад, є помилка блокує проходження ближче до кінця гри, яка спрацьовує, якщо ви руйнуєте двері, в той час як маркер для цієї конкретної двері відображається на карті. У цьому випадку гра аварійно завершує роботу, і ви отримуєте таке повідомлення: «програмне забезпечення було закрито через помилку».

Nintendo добре знає цю помилку, і, як повідомив видавець twitter, виправлення цієї помилки знаходиться в стадії розробки і буде випущено до кінця цього місяця. Хоча до виходу патча пройде кілька днів, nintendo пояснила спосіб вирішення цієї проблеми до тих пір, якщо ви все ж зіткнетеся з нею — просто переконайтеся, що ви видалили маркер карти зі значком двері.

Metroid dread вже вийшла для nintendo switch. На додаток до хорошого продажу, запуск гри також спричинив зростання продажів інших ігор metroid на інших платформах nintendo.