У найближчі тижні aion і aion classic чекає два важливих оновлення

18

В даний час фентезійна mmorpg aion святкує своє 12-річчя з появи на заході, і розробники на честь такої події збираються порадувати гравців кількома важливими оновленнями для гри, включаючи класичну версію, в наступні кілька тижнів.

29 вересня ncfost планує випустити оновлення 8.0 з новою зоною апсаранта( apsaranta), новою системою в клятвах (oath system), пасивні вміння даеваніона (daevanian), реліквії небесного лорда і данж «серце апсаранти (heart of apsaranta)». Крім цього, можливий максимальний рівень персонажа буде піднятий до 85 рівня. Також після виходу цього оновлення розробник планує провести подію» завоювання апсаранти » (apsaranta’s conquest), яка дасть можливість гравцям роздобути персонажа 80 рівня з екіпіруванням і стигмами для більш приємного ознайомлення з новим контентом. До того ж, будуть нагород за вхід, включаючи нову легендарну трансформацію «авантюрист апсаранти (apsaranta adventurer)».

У свою чергу, 13 жовтня aion classic отримає оновлення 1.5, яке піднесе гравцям нову область «темна поета (dark poeta)», наповненої новими викликами і багатствами. В якості нагород за проходження і перемогу боса цього місця, бригадного генерала анухарта (anuhart), користувачі зможуть отримати спорядження анухарта і зброю тахабата (tahabata). Більше інформації про» темної поета » представлено в повідомленні від розробників.