У розробці нова гра по всесвіту kunio-kun (nekketsu)

12

Компанія arc system works і студія aplus games анонсували гру kunio-kun no sangokushi dayo: zeiin shuugou! , розроблювану до 35-ї річниці існування франшизи оприключеннях куніо-куна і його друзів з подругами. Як напевно помітили шанувальники, серія nekketsu, вона ж kunio-kun, в останні роки немов знаходить друге народження.

Поки що ніякої тлумачної інформації по новій грі немає — платформинеізвестни, ігровий процес залишається загадкою, а дебютний трейлернамекает, що нас знову відправлять в феодальний світ, замість сучасного. Чому знову? тому що, наприклад, виходила гра downtown special kunio-kun’s historical period drama! , дія якої розвивається у феодальній японії. Вона стала частьюсборника ігор про куніо, що вийшов для playstation 4 і nintendoswitch.

Рекомендую звернути на нього увагу всім, хто хоче «вкотитися» все. Або можна звернути увагу на більш сучасний реліз — river city girls . А ще є сенс пограти в the friendsof ringo ishikawa від yeo. Цей розробник великий фанкуніо-куна, починав свою кар’єру ще в якості автора модифікаційі ігрових фанфіків, створених на основі nekketsu для nes.