У shroud вибухнув дбж прямо під час трансляції new world на twitch

12

Багато стримерів, відомих і не дуже, перейшли на mmorpg new world від amazon. Але не кожному пощастило спокійно вести трансляції. І справа зовсім не в чергах.

Якщо на когось нападають білки, то у shroud, одного з мастодонтів twitch, ветерана онлайн-шутерів і великого фаната world of warcraft, днями прямо під час стріму вибухнуло джерело безперебійного живлення. Звинувачувати в цьому гру було б нерозумно, проте майклу гржесіку все одно довелося пережити кілька не найприємніших хвилин.

Trying to figure out my power issue after the surge last night. May or may not stream tonight…. One things for sure though the grind for new world don’t stop!

— michael grzesiek (@shroud) october 5, 2021

Втім, shroud швидко повернувся в стрій, та й в матеріальному плані для мільйонера це суща дрібниця (як з’ясувалося, з $2 мільйонами за пару років він займає 25-ту сходинку в списку найбільш високооплачуваних авторів контенту на twitch, що потрапив в мережу). Трохи раніше гржесік встиг покритикувати інтерфейс new world.

До речі, що до згорілих нібито через гру відеокарт, то amazon заявив pcgamesn, що «грати в new world-безпечно», претензії ж варто направляти виробникам пристроїв. Цілком логічно, хоча це не скасовує деяких питань на зразок високого навантаження на залізо навіть в меню.

Обговорити new world можна в окремому розділі на нашому форумі. А на сайті ви знайдете новини, статті, керівництва, відео та інші матеріали по грі.