У viber з’явилася» антишпигунська » функція для групових чатів

13

Розробники месенджера viber випустили оновлену версію програми, розширивши його функціональність. Після апдейту користувачі отримали можливість обмінюватися «самознищуваними» повідомленнями, за допомогою яких зручно передавати конфіденційну інформацію.

Функція зникаючих повідомлень стала доступна в групових чатах. Тепер користувачі можуть налаштувати їх автоматичне видалення через один із запропонованих настройками часових проміжків: 10 або 60 секунд, одну годину або один день після прочитання. Крім того, на пристроях, що працюють під управлінням ос android 6 і пізніших версій, розробники відключили можливість пересилання, копіювання або створення скріншота таких повідомлень.

Що стосується смартфонів і планшетів з ios, а також з більш ранніми версіями «зеленого робота», ніж android 6, на них діють інші умови. У цьому випадку при активації опції зникаючих повідомлень в груповому чаті, всі його учасники будуть автоматично повідомлені, якщо одним з них буде зроблений знімок екрана з запрограмованим на видалення повідомленням.