У youtube music з’явився новий віджет «нещодавно грало» (завантажити apk)

19

На початку минулого місяця компанія google в рекламі своїх нових смартфонів pixel 6, серед усього іншого, показала новий віджет свого фірмового додатка youtube music, а тепер він почав з’являтися на смартфонах користувачів.

Рекламу pixel 6 в якій новий віджет з’являється на секунду в кінці (0:25) ролика ви можете подивитися нижче:

Починаючи з учорашнього дня новий віджет почали помічати у себе на пристроях користувачі оновився до версії 4.48.51 додатки youtube music для android і він став другим віджетом в цьому додатку після наявного тут раніше віджета для управління відтворенням музики «зараз грає».

Цей віджет отримав назву «нещодавно грало» і призначений для забезпечення швидкого доступу до недавно прослуханих треків. За замовчуванням має розмір 3х2, але можете розширити його, щоб він займав весь екран. У його центрі відображається обкладинка, зліва внизу-кнопка відтворення / паузи, а справа вгорі — кнопка для лайків.

У рекламі pixel 6 ми бачимо, що зображення в центрі віджета обертається, але в реальності воно залишається нерухомим як під час відтворення музики, так і на паузі. Можливо ефект обертання в ньому з’явиться пізніше, а може бути це було просто рекламним трюком або просто google вирішила відмовитися від цього ефекту через його ресурсоємності.

схожі матеріали: