ULTRA Магазин програма для обліку магазину

7-13-2018


Програма включає в себе бухгалтерський облік приходу/витрати товарів і робоче місце касира — «Каса швидких продажів» з використанням ККМ, сканера штрих кодів, принтера етикеток і касових чеків.

Спочатку пропоную вам завантажити программа для торговли в магазине і керівництво до неї на сторінці завантаження.

Для чого?
Будь якому магазину потрібен облік. Власне прихід і продаж товару програма дозволяє враховувати.

Кому це може знадобитися?
Кожному підприємцю, який відкрив свій перший, а потім вже і не перший, магазин.
Кожному підприємцю, який вже має невелику торговельну точку і який перейнявся тим, що облік «за зошит» вже гальмує розвиток його бізнесу.
Кожному підприємцю, для якого покупка 1С або замовний торгової системи (і, як наслідок, «покупка» програміста) є обтяжливою тратою коштів.
Практика показує, що програму можна використовувати і для обліку руху матеріалів на складі. Досить зробити правильні шаблони друку. Процес складання відомості видачі прискорюється з використанням сканера штрих-кодів.

Чому саме цю?
Однозначної відповіді на це питання немає. Вибір відбувається при збігу декількох умов. Більшості користувачів, які скачали програму з інтернету подобається «незавантаженість» її інтерфейсу. Часто відзначають, що в програмі є все, що потрібно, і нічого зайвого. Втім, часто недоліки стають продовженням достоїнств, але це так, відступ.

Основним критерієм при виборі програми автоматизації обліку в роздрібній торгівлі часто є «традиція» і бажання, або маркетингові зусилля розповсюджувачів, зробити «як у всіх» (1С та системи на її основі) і «його величність Випадок», якщо хочеться щось не таке велике ненажерливе.

«ULTRA Магазин» успішно експлуатується в магазинах сантехніки, книжкової торгівлі, побутової техніки та комп’ютерних комплектуючих, інструментів і електротоварів.

З листів з питаннями користувачів, закачавших програму з сайту, відомо, що програма використовується в магазинах комп’ютерної техніки, інструментів, сантехники, парфумерії, автоелектроніки, побутової хімії, побутової техніки. Додалися також зоомагазини і універсальні магазини з продуктовими та промтоварными відділами.

Що вона може?
Ось це вже ділової питання. Докладно дивися тут https://ultra-company.com/ru/trade/, а коротко:

Робоче місце каси
враховувати рух товару в одній торговій точці або декількох точках з переміщенням товару між ними і центральним складом
оприбуткувати товар вручну і автоматично з накладних у форматі Excel
імпортувати Excel крім найменування, одиниці виміру (шт., кг), кількості і ціни також артикул (рядок ідентифікації), штрих-код і тип (марку) товару.
продавати товар, враховуючи залишки,
прив’язувати ціни до опорної валюті, здійснювати переоцінку щодо опорної валюти (це корисно в умовах великої «волатильності» основної валюти по відношенню до резервних світових валют)
резервувати товар для майбутніх продажів або ремонту шлюбу
для швидкого продажу є окреме робоче місце касира, реалізована автоматизація каси швидких продажів
показати залишки, прихід, рух товару, формувати звіти про рух товару
«укладати» договору розстрочення та відслідковувати платежі
складати заявки на постачання товару з урахуванням залишку на день складання
проводити інвентаризацію і ревізію залишків на складі за звітами відповідальних осіб
переоцінку як одного товару, так і «масову переоцінку»за коефіцієнтом щодо попередніх цін чи за курсом опорної валюти
використовувати торгове обладнання (сканери штрих-кодів, принтери етикеток і касових чеків)
працювати, як на одному комп’ютері (однокористувацький режим), так і на безліч комп’ютерів, об’єднаних в локальну мережу, з використанням сервера бази даних.

«ULTRA Магазин» — це програма автоматизації роздрібної торгівлі на підприємствах від дрібної торговельної точки до середнього і великого магазину. Програма призначена для обліку продажів, приходу і витрати товарів зі складу, визначення прибутку від торговельної діяльності.
Джерело: https://ultra-company.com/ru/trade/