В абу-дабі проведуть змагання в стилі серіалу «гра в кальмара», але без насильства і вбивств

12

Південнокорейський серіал «гра в кальмара» став настільки популярним, що фанати проекту, які проживають в об’єднаних арабських еміратах, отримали можливість зіграти в ігри з телешоу netflix наживо. Корейський культурний центр в столиці оае, абу-дабі, збирається провести змагання, присвячені популярному серіалу, але без жорстокості, насильства і вбивств.

До участі в заході, який пройде в два етапи, будуть допущені дві команди по 15 осіб. На сторінці центру, присвяченій змаганням, говориться, що на турнірі будуть представлені чотири з шести ігор серіалу – «червоне світло, зелене світло» (або «тихіше їдеш – далі будеш»), «цукрові стільники», гра кганбу (гра зі скляними кульками) і ттакджі («сотки»).

Змагання проходитимуть у вигляді двогодинних матчів турнірного типу. Вибулі гравці будуть спостерігати за наступними матчами з боку. Особливістю заходу стане відсутність призового фонду.

Нам чан ву, директор корейського культурного центру, повідомив, що вже 338 осіб надіслали свої заявки для участі в заході. Члени команд, під час змагань будуть носити футболки з логотипом squid game, а організатори шоу — рожеві костюми, які носили охоронці з серіалу.

Ігри в серіалі здаються жорстокими, щоб максимально посилити драматичні елементи. Однак всі ігри в серіалі-це популярні ігри, в які грали всі корейські діти, — сказав нам.

Переможець змагань отримає зелений спортивний костюм, як у героїв серіалу «гра в кальмара».