В осінні плани assassin’s creed valhalla входить великий патч і моторошний фестиваль

19

ubisoft представила нову дорожню карту на прийдешню осінь у великій assassin’s creed valhalla . У найближчі кілька тижнів гра отримає велике оновлення і новий discovery tour, а до кінця осені відбудеться фестиваль oskoreia.

Перше — це оновлення 1.3.2 , яке вийде 5 жовтня . Ubisoft ще не опублікував жодних подробиць про цей патч, але минулі оновлення гри включали як виправлення помилок, так і новий вміст. Останній патч, 1.3.1, додав кілька нових річок, які можна спустошувати в river raids, а також деякі нові навички та спорядження.

Наступною вийде ексклюзивна версія розширення discovery tour: viking age для пк, запуск якої запланований на 19 жовтня . Як вже повідомлялося, це доповнення до valhalla без боїв, в якому ви зможете досліджувати англію епохи вікінгів під час екскурсій, присвячених різним аспектам життя ix століття.

Після виходу discovery tour на пк гравці можуть очікувати велике оновлення гри пізніше восени. Ubisoft називає це оновлення 1.4.0 , що вказує на більш значне оновлення. Оновлення 1.3.0 з’явилося разом з dlc «облога парижа » і включало в себе безліч виправлень помилок і нових функцій, включаючи масштабування рівня ворога.

Це оновлення також поклало початок фестивалю sigrblot — ймовірно, оновлення 1.4.0 зробить те ж саме для майбутнього фестивалю oskoreia . Це традиційне норвезьке святкування дикої полювання. Ймовірно, воно з’являться прямо перед хеллоуїном.