В red dead online на цьому тижні знижки на скакунів, нові завдання і збільшений прибуток з доставки товарів

14

rockstar games випустила щотижневе оновлення для red dead online з новими бонусами і знижками, і навіть трошки нових місій завезли, в які ви навряд чи будете грати, але все ж хоч якась движуха.

На цьому тижні продаж партії товару або самогону буде в півтора рази вигідніше. Наприклад за доставку вози товару місцевому покупцеві ви отримаєте близько 750$ замість старих 500$.роль торговця отримала знижку 30% разом з предметами ролі самогонника. Також хороші новини для підприємців-початківців: на цьому тижні придбати м’ясницький стіл і хатину самогонника можна на 5 золотих злитків дешевше. Щоб допомогти вам швидше довозити матеріали до торгової компанії, на цьому тижні в стайні діє знижка 40% на мисливський фургон.так само ви зможете знайти знижки на пончо-зараз вони коштують на 30% дешевше в каталозі, а також у будь-якого кравця. На цьому тижні діє подвоєний досвід в серії гонок, а також за вхід в гру вас чекають безкоштовні пакети послуг по догляду за кіньми. А якщо вирішили поповнити свою колекцію скакунів, то на цьому тижні діє знижка 30% на деяких коней і стійла в стайні.

При вході в гру ви отримаєте аж цілих 3 нових телеграми із завданнями для вас, причому ці місії з досить високим рівнем складності, вороги не будуть відзначатися на карті і не буде доступна авто наводка.