В ремастерінг quake на ps5 і xbox series тепер можна грати в 4k при 120 fps

11

Навіть ремастеры стародавньої класики потребують оновлення під «некстген», і ось, кілька годин тому bethesda повідомила про те, що патч, що дозволяє власникам playstation 5 і xbox series грати в «реставровану» версію бойовика quake при високих дозволі і частоті кадрів, став доступний для завантаження і установки. У випадку з ремастером quake мова йде про можливість відтворювати гру в дозволі 4k при 120 кадрах в секунду.

Нагадаємо, що ремастер quake вийшов в середині серпня і, по суті, замістив собою вже наявну в продажу в сервісах цифрової дистрибуції версію культового бойовика. Оновлена версія радує око текстурами високої роздільної здатності, деталізованими моделями супротивників, підтримкою динамічного освітлення, ну і, звичайно, підтримкою широкоформатних моніторів з високою роздільною здатністю.

Ремастер поставляється відразу в комплекті з сюжетними доповненнями, підтримкою кроссплея в мережевому режимі і навіть можливістю грати в режимі розділеного екрану на всіх платформах. Перед одним екраном можуть зібратися до чотирьох приятелів.