В steam вийшов кооперативний екшен про виживання на чужій планеті в стилі don’t starve

18

Гігантські змії, флора всіх відтінків свіжого синяка, кишкоподібні ліани замість нормальних дерев, нестача їжі і кисню – вижити буде нелегко.

beyond contact 8 –&>- черговий експеримент від deep silver, де гравців занурять в виживання на далекій і не дуже приємній планеті кетурн. Та так щоб вони захлинулися.

Дикий світ дуже небезпечний, і наповнений не тільки підступною хижою живністю, але також загрожує мандрівникам природними катаклізмами. На щастя, гравцеві дістанеться в якості персонажа член особливого загону космічного корпусу, озброєний ультимативною лопатою і споряджений міцним скафандром.

Чи вистачить лопати для підкорення цілої планети? кхм, нет. Гравець буде вмирати часто і безглуздо, і в кожній новій спробі зможе зустріти щось новеньке на фіолетовій планеті-вбивці. Наприклад, натрапить на місцевих жителів-неохайних увальней, приречено чекають кінця світу і розвалу планети через таємничої енергії.

Крім очевидних небезпек, гравцям потрібно постійно тримати запас придатного повітря для дихання, а також не забувати про поживні речовини. Для постачання доведеться вибудувати базу, приручити місцевих тварин або навіть покликати друга для допомоги.

Кооперативний режим поки знаходиться в стадії альфа-тестування, але вже дозволяє зіграти удвох або цілим загоном до 8 чоловік.

Подивитися на beyond contact можна в steam. Гра вийде в повний доступ через 6 місяців і отримає розширені багатокористувацькі можливості.в цілому, гравці поки задоволені тайтлом: практично немає скарг на брак контенту або низьку оптимізацію. Що дивно-гра підтримує тільки p2p з’єднання до гравця-хосту без виділених серверів. Мабуть, у більшості рецензентів немає друзів.