Valve може розробляти автономний пристрій віртуальної реальності deckard

14

Компанія valve може розробляти вже другий для себе пристрій віртуальної реальності, який буде нагадувати наголовні пристрої facebook oculus quest. Докази цього виявив один з користувачів youtube. У програмному коді steamvr valve він знайшов кілька посилань на пристрій з кодовою назвою deckard, яке зіставив з недавніми патентними заявками компанії.

Відомий технологічний сайт ars technica потім підтвердив ці висновки. Перший пристрій віртуальної реальності valve було випущено в 2019 році. В даному випадку у нього буде власний процесор, що дозволить працювати без проводового підключення до комп’ютера. Також розробники хочуть отримати можливість відстежувати рухи користувачів без застосування зовнішніх базових станцій.

Ще є свідчення існування бездротового зв’язку. Мова може йти про стандарт wi-fi. Розповідається і про оновлену оптики. Лінзи будуть розміщені ближче до обличчя для підвищення комфорту і якості.

Не так давно цей виробник анонсував портативну ігрову консоль steam deck на модифікованому процесі amd. У питаннях і відповідях з приводу цієї консолі говорилося, що вона не оптимізована для віртуальної реальності. При цьому компанія говорила про зацікавленість у використанні процесора в автономному пристрої віртуальної реальності.

Оскільки нічого не оголошено офіційно, не виключено, що розробка не добереться до прилавків. Компанія неодноразово розробляла продукти, які так і не дійшли до етапу комерційних продажів.