Вантажні шини 8.25R20 (240-508)

11-22-2017

Вантажні шини 8.25R20 (240-508) КАМА багато років користуються попитом у власників вантажних автомобілів. Ця шина відрізняється своєю доступністю, одночасно володіючи хорошими технічними характеристиками, надійністю і безпекою на дорогах.

Розвивається виробництво, найбільшого лідируючого підприємства шинної промисловості, регулярно розробляє нові моделі і оновлює каталог вантажних шин. В асортименті заводу кілька десятків товарних позицій даного бренду. У теж час виробництво підвищує експлуатаційні характеристики шин, які відповідають можливостям і запитам різного ряду покупців. Вибираючи шини КАМА, ви купуєте продукцію гідної якості за доступною ціною. Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину «Никспецшина». Ми активно розвиваюча компанія має власні складські приміщення і штат професійних співробітників готових задовольнити основні потреби автомобілістів, що стосуються комфортної та безпечної їзди, чудово розбираються у всіх нюансах справної роботи вашої техніки.
Ми представлені на ринку України з 2010 року. За час нашої роботи нами накопичений колосальний досвід і знання, а також величезна клієнтська база на всій території країни. Напрацьована репутація дозволяє нам входити в число лідерів шинного бізнесу.
Основним напрямком нашої діяльності, як і сім років тому є імпорт і реалізація індустріальних шин для спецтехніки. У цьому сегменті ми давно і впевнено займаємо провідне місце. Але розглянувши споживчу коньюктуру ринку шин та побажання наших клієнтів, ми прийняли рішення розширити товарний асортимент реалізованої продукції і спеціально для цього відкрили новий сайт, завдяки якому наші покупці зможуть самостійно, легко і без проблем підібрати потрібну продукцію.