Веб-розробка: як освоїти перспективну професію

5-19-2017

Перед веб-розробниками часто стоїть вибір між коробковим CMS та фреймворками для реалізації проекту. У кожного з підходів є свої плюси і мінуси, нижче ми розглянемо переваги і недоліки розробки на фреймворках. Хочу запропонувати http://www.skywell.com.ua/services/integration/

Плюси фреймворків
Розробка на фреймворку (на відміну від самописних рішень) дозволяє домогтися простоти сопровождаемости проекту.

Можлива (і відносно проста) реалізація будь-яких бізнес-процесів, а не тільки тих, які були спочатку закладені в систему. Також проекти на базі фреймворків легко масштабованих і модернизируемы.

Рішення на фреймворках, як правило, працюють значно швидше і витримують велике навантаження, ніж CMS і самописні системи. Саме тому багато популярних інтернет-магазинів працюють не на коробкових CMS, а на фреймворках. За рівнем безпеки рішення на фреймворках значно перевершують самописні системи і порівняти з CMS (як правило, сайти на фреймворках навіть безпечніше).

Мінуси фреймворків
Терміни розробки типового функціоналу на фреймворках більше, ніж при використанні CMS. Фреймворки містять тільки базові компоненти бізнес-логіки рівня програми, тому багато функції реалізовуються індивідуально.

Для розробки на фреймворку потрібне розуміння бізнес-процесів, які потрібно реалізувати. Наприклад, якщо в CMS вже є якийсь встановлений процес обробки замовлень, то фреймворки такого не надають