Видавець tinybuild придбав розробників мультиплеєрного шутера deadside

16

Tinybuild оголосила про придбання ще однієї російської студії-bad pixel, розробника багатокористувацького шутераdeadside. Це п’ята покупка інді-видавця цього року: до цього tinybuild вже придбав такі студії, як animal, we five games, hungry couch і moon moose. Максимальна сума нинішньої угоди може скласти $17,1 млн.

Наша мета — розширити наші позиції в якості провідного глобального розробника і видавця, зосередивши увагу на володінні інтелектуальною власністю, створюючи при цьому довгостроковіемасштабіруемие франшизи для різних медіаформатів. Крім того, ми активноізучаем ряд інших потенційних придбань, щоб зміцнити нашу стратегічну позицію, — прокоментував угоду генеральний директор tinybuild алекснічипорчик.

Також ничипорчик повідомив, щопридбання bad pixel відбулося після того, як він «провів більше 100 годин,граючи в deadside протягом минулого року, і захотів ще більше контенту і оновлень в грі».

Студія bad pixel була заснована в 2008році. Крім deadside, компанія працювала над такими іграми, як ufo online: invasion і vr enigma. В даний час в студії працює сім чоловік.

Bad pixel продовжить працювати як незалежна студія, а компанія tinybuildпоможет своїм колегам з розробкою онлайн-шутера deadside.