Відбувся реліз намальованої jrpg astria ascending

16

Французький розробник artisan studios, відомий роботою над super neptunia rpg, спільно з видавцем dear villagers випустив сьогодні на всі актуальні платформи нову японську рольову гру з намальованим від руки двомірним світом під назвою astria ascending.

За традицією, на честь релізу гри був представлений трейлер запуску, де розробники продемонстрували кілька фрагментів ігрового процесу, мигцем показуючи сеттинг, знайому покрокову бойову систему, широкі можливості вибору ролі персонажа, таємничі локації і заклик легендарних істот для битви з противниками.

Astria ascending доступна на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5, nintendo switch і в сервісі xbox game pass.

Нагадаємо, що сюжет в цій грі був написаний відомим сценаристом кадзусіге нодзіма (кілька частин серії final fantasy і перші дві гри kingdom hearts), а в ролі композитора виступив хітосі сакімото (valkyria chronicles, final fantasy xii). За прекрасний намальований двомірний світ відповідали хідео мінаба і акіхіко йосіда, які також неодноразово брали участь у створенні декількох ігор серії final fantas.