Відео: демони-союзники і особливості потойбічного токіо в третьому випуску новин про shin megami tensei v

18

Видавництво atlus в рамках третього випуску інформаційної передачі shin megami tensei v news поділилася новими подробицями і кадрами майбутньої японської рольової гри shin megami tensei v.

Джерело зображень: atlus

Нагадаємо, shin megami tensei v запропонує взяти на себе роль студента третього курсу, який попадає в потойбічний світ netherworld, стає «забороненим істотою» nahobino і долучається до організації «вефіль».

Незважаючи на антидемонічний характер, «вефіль» (її гілки) співпрацює з монстрами — хонсу (єгипет), васукі (індія), зевсом (греція) і одіном (північна європа). Повідомляється, що вони будуть відігравати важливу роль в сюжеті.

Що стосується netherworld — альтернативної версії токіо, — то розробники shin megami tensei v прагнуть спонукати гравців досліджувати «кожен закуток» цього потойбічного світу.

У випуску також розповіли про точки збереження (leylines), магазині cadaver’s hollow, розкиданих по світу істот (miman) його господаря, особливих демонів (mitama), квестах і можливості брати монстрів до себе в провідники.

За перемогу над ворогами навколо таких наривів (червона освіта) покладаються нові заклинання

Крім того, з новинного епізоду стало відомо, що в shin megami tensei v з’явиться три рівні складності (казуальний, середній і високий), а після виходу в гру безкоштовно додадуть ще один («безпечний»).

Shin megami tensei v надійде в продаж 12 листопада поточного року ексклюзивно для nintendo switch. Наступний випуск shin megami tensei v news запланований на кінець жовтня.