Відео: колоритні компаньйони і їх здібності в новому трейлері тактичної рольової гри disciples: liberation

16

Frima studio і kalypso media розіслали офіційний прес-реліз з новим трейлером тактичної рольової гри disciples: liberation. Ролик повністю присвятили компаньйонам, які приєднаються до головної героїні в її подорожах.

Джерело зображення: steam

Розробники реалізували в проекті чотирьох соратників: баталя, ормеріель, ейямара і корісандру. Кожен з них представляє одну з фракцій. Супутники повинні допомогти гравцеві налагодити відносини зі своїми народами. В окремих сюжетних моментах в disciples: liberation з’являється вікно з іконками компаньйонів. Тут вони діляться думкою з приводу конкретної події або рішення користувача.

Свіжий трейлер також детально демонструє вміння соратників, які вони застосовують в боях. Баталь, наприклад, вміє набувати демонічну форму і використовує вогняні заклинання. Персонаж закликає вихор полум’я, наділяє меч ефектами своєї стихії і так далі. А корисандра-це типовий жрець з навичками зцілення і арсеналом позитивних і негативних ефектів для союзників і ворогів відповідно.

Disciples: liberation вийде 21 жовтня 2021 року (18 листопада в росії) на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. У грі буде повна російська локалізація.