Відео: опубліковані перші розпакування nintendo switch oled і порівняння з попередніми моделями

22

Ще до офіційного запуску nintendo switch oled в мережі з’явилися розпакування нової консолі. Першим було відео від японського ютубера hikakintv, а тепер з’явився ролик від американського каналу nintendo prime. Як вказав останній, запис він отримав від шанувальника.

Джерело: nintendo

Ролик hikakintv тривалістю 16 хвилин демонструє розпакування nintendo switch oled і порівняння нової моделі зі стандартною nintendo switch і nintendo switch lite. Незважаючи на те, що відео не може повністю передати переваги екрану на базі органічних світлодіодів (який відображає більш глибокий чорний колір і високу контрастність, ніж стандартний дисплей), все ж помітна явна різниця в яскравості між моделями.

У ролику nintendo prime також демонструється розпакування nintendo switch oled і вміст коробки. Крім того, автор відео порівняв ігровий процес mario kart 8 deluxe на різних моделях.

Nintendo switch oled надійде в продаж 22 жовтня в двох кольорах (біла і неон) за ціною 30 499 рублів. Особливості нової моделі полягають в 7-дюймовому oled-екрані з тонкими рамками, можливості підключення до тб, док-станції з портом lan і поліпшених динаміках.