Відео: різношерста команда для виконання найважливішої місії в сюжетному трейлері call of duty: vanguard

10

Видавництво activision і студія-розробник sledgehammer games в офіційному мікроблозі серії своїх військових шутерів call of duty представили сюжетний трейлер новітньої частини-call of duty: vanguard.

Джерело зображення: activision

Нагадаємо, одиночна кампанія call of duty: vanguard запропонує вжитися в роль чотирьох бійців оперативної групи, метою якої є вигаданий генріх фрайзінгер, який намірився створити четвертий рейх.

Оприлюднене відео триває близько двох з половиною хвилин і демонструє нарізку з заставочних роликів, а також основних персонажів: підривника лукаса, льотчика уейда, снайпера поліну, замкомандующего річарда і главу підрозділу артура.

Раніше повідомлялося, що call of duty: vanguard занурить гравців в «захоплюючу, захоплюючу і героїчну розповідь» з «трагічними історіями» і битвами в «безпрецедентно глобальному масштабі».

Call of duty: vanguard надійде в продаж 5 листопада поточного року для pc (battle.net), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Крім сюжетної кампанії, гра запропонує і мультиплеер з зомбі-режимом.