Відеокарти сильно подорожчали в російських магазинах-geforce rtx 2060s підбирається до 100 000 р

14

Останнім часом на ринку криптовалют панує справжнє безумство. Біткоіни з великим запасом побив свій квітневий рекорд, а сьогодні експерти очікують від цифрового золота нових висот. Ефір не стоїть на місці, а майнер вирішили відсвяткувати все це справжнім ралі. Зверніть увагу на графік, розташований нижче. Там відображена складність видобутку ефіру. Як бачите, тільки за минулу добу показник збільшився на 1%. Це означає, що за останні 24 години кількість майнер, що копають ефір, відчутно зросла. Якщо так буде продовжуватися і далі, то незабаром відеокарт в магазинах взагалі не залишиться, а поки саме час поглянути на те, що діється в російській роздробі.

Перш за все звернемо вашу увагу на geforce rtx 2060 super. Могли б ви припустити, що ця карта буде коштувати 96 000 рублів? але ж знаходяться люди, які куплять досить повільну за сьогоднішніми мірками модель. Оскільки очікувати подібної поведінки від геймерів складно, то з високою часткою ймовірності це будуть майнер. Ці хлопці вірять, що свято життя триватиме нескінченно. Сьогодні надійшла інформація, згідно з якою у фермерів є як мінімум 8 місяців, перш ніж майні на відкритих буде не можна.

Сама бюджетна geforce rtx 3060 коштує 76 000 рублів. Вона не може похвалитися ефективною системою охолодження, але майнер куплять і її. Що цікаво, карта пропонує продуктивність, аналогічну geforce rtx 2060 super, але через блокування хешрейта виявляється повільніше у видобутку ефіру.

А ось geforce rtx 3070 не тільки не росте в ціні, але і доступна в кількості більше десяти різних моделей. Швидше за все, це пов’язано з її низькою ефективністю в майнінг і часткової блокуванням хешрейта. Це не означає, що сьогодні дана карта є вигідною пропозицією. Швидше вона просто невигідна для фермерів.

Geforce rtx 3080 не поспішає дорожчати. Це пов’язано з її і без того високою ціною. Можливо, всі заможні користувачі вже давно копають криптовалюта, а сьогодні в майнінг приходять небагаті геймери, які вірять, що 200 рублів на добу в майбутньому перетворяться в мільйон. В даний час можна вибрати одну з чотирьох моделей з ціною в 150 000 рублів. Найбільш цікавою здається пропозиція виробництва gigabyte. Тут потенційних майнер чекають підвищені тактові частоти, що дозволяє заробити зайві пару рублів в день.