Використовувану в iphone технологію адаптували для захоплення рухів

16

Інженери з каліфорнійського університету в сан-дієго домоглися значного поліпшення технології захоплення рухів. Для цього вони використовували технологію надширокосмугового (uwb) бездротового зв’язку, а точність визначення доходить до несколькіхсантіметров.

Дослідники стверджують, що uwb має набагато більший потенціал у порівнянні з традиційними wi-fi та bluetooth. Особенноважна точність визначення місця розташування об’єктів: значить, в майбутньому цю технологію можноіспользовать для навігації у великих приміщеннях, включаючи складські,де потрібно відшукати конкретний предмет або дізнатися місцезнаходження співробітника. У ході досліджень була успішно задіяна методика тривимірного захоплення рухів в часі.

Окремі експерименти з технологією проводилися і раніше, але тільки зараз вдалося домогтися наднизької затримки в одну мілісекунду, знизивши енергоспоживання до мінімуму. Повідомляється, що від однієї крихітної батарейки у форм-факторі «таблетки» система може працювати, формуючи картинку в 3d, протягом двох років. При цьому точність для нерухомих об’єктів склала 3 см, а для рухомих-8 см.

Система отримала назву uloc і дозволяє домогтися такихвидающихся результатів за рахунок оптимізації сигналів междуприемником і передавачем, а також пристроєм, який обробляє дані. У планахсозданіе приладу, що забезпечує безперервний захоплення рухів, а також пошукпартнерів для виходу на ринок.

Відзначимо, що apple вже використовує uwb для точного визначення місця розташування загублених гаджетів.