Вітрина jd на ozon: ціни китайські, товари оригінальні

12

Замовляти з китаю вигідно, але в процесі можна зіткнутися з низкою перешкод на кшталт складності перекладу і проблем з доставкою. Тому для російських користувачів торгова площадка jd пропонує здійснювати покупки через вітрину ozon. Ціни виходять такі ж, як при прямому замовленні з китаю, але при цьому все зрозумілою російською мовою. Крім того, гарантується оригінальність товарів і є можливість доставки за 15 днів. Ми зібрали кілька цікавих гаджетів, доступних за вигідною ціною.

Dji osmo mobile (om) 5-це портативний ручний стабілізатор для зйомки плавних відео на смартфон. Він сумісний практично з усіма сучасними моделями і максимально простий у використанні. Досить просто помістити телефон в спеціальний затиск і включити стабілізатор. Система з трьох потужних моторів постійно утримує смартфон в потрібному положенні, усуваючи тряску. За допомогою невеликого джойстика можна управляти зйомкою. Також передбачена функція автоматичного відстеження осіб activetrack 4.0 і режим слідування за обраним об’єктом в кадрі. Крім того, стабілізатор можна встановити на штатив.

Придбати dji om 5 на jd через вітрину ozon можна за 10 284 рублів.

Beats studio buds-компактні повністю бездротові навушники у форм-факторі внутрішньоканальних затичок. Вони забезпечують до 8 годин безперервного відтворення музики, а з комплектним кейсом загальна автономність досягає 24 годин. Є також підтримка швидкої зарядки. Важливо також наявність функції активного шумозаглушення, що дозволяє повністю захистити себе від зовнішніх звуків, а завдяки режиму прозорості можна почути важливу інформацію, не знімаючи навушники.

Вартість beats studio buds на jd при замовленні через вітрину ozon становить 8766 рублів.

Детальніше про beats studio buds

Sennheiser cx 150bt-бездротові навушники з шийним кріпленням. Таке рішення підійде тим, хто займається спортом або не хоче возитися з зарядним кейсом. Крім того, на одному заряді вони здатні пропрацювати до 10 годин в режимі відтворення музики. Підтримується підключення відразу до двох пристроїв по bluetooth, а управління здійснюється за допомогою невеликого трехкнопочного пульта.

Ціна sennheiser cx 150bt на jd при замовленні через вітрину ozon становить 3229 рублів.

При замовленні через вітрину ozon можна почитати опис, відгуки інших покупців і зв’язатися зі службою підтримки російською мовою. Також можна отримувати бали ozon для більш вигідних наступних покупок. Важливо, що всі представлені товари повністю оригінальні. Є також експрес-доставка за 15 днів прямо до дверей. Більше товарів з швидкою доставкою можна подивитися в спеціальному розділі.

Зазначені ціни дійсні на дату публікації, кількість пристроїв обмежена.