Windows-утиліта wallpaper engine для створення інтерактивних шпалер з’явиться на android

23

На android є кілька стандартних живих шпалер від google. Вибір дуже мізерний, тому любителі таких заставок зазвичай використовують сторонні додатки. Незабаром до них може приєднатися wallpaper engine-популярна утиліта для windows, яка дозволяє створювати анімовані шпалери. Її розробники повідомили про те, що в даний момент розробляють відповідний додаток для android.

За допомогою wallpaper engine можна створювати живі шпалери 2d і 3d на основі відео, аудіо, вмісту веб-сторінок і деяких 3d-додатків або вибирати вже готові з колекції, створеної спільнотою в steam workshop. Через вбудований редактор можна редагувати шпалери, вносити зміни в анімацію, додавати ефекти і так далі.

gif-анімація доступна після натискання

Набір функцій в додатку для android буде таким же великим. Динамічні живі шпалери можна буде налаштовувати на свій смак, з’явиться також можливість обмежувати fps для економії заряду батареї смартфона або планшета. Користувачі матимуть інструмент для перетворення готових шпалер, створених у редакторі wallpaper engine для windows, і можливість підключатися до колекції steam workshop, використовуючи бездротове з’єднання з пк.

Gif-анімація доступна після натискання

Wallpaper engine для мобільних пристроїв попередньо з’явиться в жовтні або листопаді. На поточний момент воно проходить внутрішнє бета-тестування, і, якщо виникнуть будь-які проблеми, може знадобитися трохи більше часу. Додаток буде безкоштовним, але щоб повною мірою скористатися всіма його функціями, доведеться придбати програму в steam.