Xbox, square enix, capcom та інші відомі розробники візьмуть участь у tgs 2021

14

Щорічна ігрова виставка gamescom 2021 завершилася минулого тижня, і тепер відомі розробники і видавці відеоігор починають готувати нові анонси та оновлення своїх проектів, щоб розповісти про них на наступному великому ігровому заході tokyo game show 2021(tgs), яке стартує в кінці вересня. І хоча до його старту залишилося ще кілька тижнів, але організатори вже поділилися докладним розкладом, де представлені назви компаній-учасників.

У перший день, 30 вересня, xbox матиме 50-хвилинну презентацію, на якій microsoft обіцяє поділитися «ексклюзивними новинами та вмістом». В цей же день будуть презентації від konami і capcom з новою інформацією про вже вийшли іграх і, можливо, анонсуванням нових.

На наступний день, 1 жовтня, варто звернути увагу на показ від square enix. Компанія обіцяє поділитися з фанатами «останніми новинами про їхні майбутні ігри». Швидше за все, мова йде про forspoken, marvel’s guardians of the galaxy, доповнення final fantasy 14: endwalker і final fantasy xvi.

Крім вищезгаданих компаній, на tokyo game show 2021 будуть презентації від інших відомих компаній: d3 publisher, koei tecmo, 505 games, ubisoft, arc system works, mihoyo, ncsoft, bandai namco, sega і tencent games. З більш докладним розкладом можна ознайомитися на офіційному сайті tgs 2021.