Xbox випустить до свого 20-річного ювілею геймпад в особливому оформленні

12

Корпорація microsoft представила геймпад для пк, xbox one і xbox series x/s, приурочений до 20-річного ювілею бренду, а також святкову тему для xbox series x/s. Маніпулятор 20th anniversary special edition xbox wireless controller надійде в продаж вже в листопаді.

Джерело: microsoft

Дизайн 20th anniversary special edition xbox wireless controller нагадує контролер xbox debug. Він виконаний в напівпрозорому корпусі, крізь який можна побачити всі посріблені внутрішні компоненти. Зелена кнопка xbox також є відсиланням до початкового логотипу xbox. Хрестовина і хвати теж оформлені в класичному кольорі.

Геймпад володіє всіма особливостями сучасної версії контролера для xbox series x / s, включаючи поліпшену ергономіку, зменшену затримку і кнопку share. Він сумісний з пк (windows), xbox one, xbox series x/s, а також android і ios.

Примітно, що підключивши геймпад до xbox series x/s, ви отримаєте святкову динамічну тему 20th anniversary, присвячену ювілею. Ви навіть зможете поділитися нею з друзями, але для цього потрібно під’єднати контролер до їх консолі. Однак при зміні оформлення тема пропаде. Щоб її використовувати, доведеться підключити геймпад знову.

Джерело: microsoft

20th anniversary special edition xbox wireless controller буде продаватися в роздрібних мережах «м. Відео», «ельдорадо», dns, ozon, «1с інтерес» та інших магазинах споживчої електроніки та відеоігор. Вартість геймпада — 5999 рублів. У продаж аксесуар надійде 15 листопада 2021 року.