Xiaomi 12. Якісні зображення майбутнього флагмана з’явилися в мережі

16

Скарбничка чуток, припущень і витоків на тему майбутнього флагмана xiaomi, смартфона xiaomi 12 поповнилася якісними зображеннями новинки.

Рендерами майбутнього телефону поділився сайт mydrivers, що дозволило нам ознайомитися в подробицях з основними особливостями дизайну цієї моделі.

Якщо вірити витоку, нам готують смартфон оснащений дисплеєм з вигнутими з боків краями і вузькими верхньої і нижньої рамками. Екран телефону буде мати отвір під об’єктив одиночної фронтальної камери.

На задній панелі новинки буде розміщений досить масивний модуль основної камери з великим головним об’єктивом. Також тут ми бачимо додатковий ширококутний об’єктив і перископічний телеоб’єктив.

Уважні читачі напевно помітили, що дизайн xiaomi 12 дуже схожий на дизайн представленого раніше xiaomi mix 4, який має одну істотну відмінність, а саме — підекранну фронтальну камеру.

Згідно з наявними на сьогоднішній день відомостями, майбутній флагман xiaomi стане першим у світі смартфоном, виконаним на базі нового процесора qualcomm топового рівня, чіпа snapdragon snapdragon 898.

Очікується також ltpo дисплей з адаптивною (від 1 до 120 гц) частотою оновлення, акумулятор з ємністю 5000 маг підтримує режим супершвидкої зарядки потужністю 120 вт і режим швидкої бездротової зарядки потужністю 50 вт.

схожі матеріали: