Як конвертувати ost файл в pst (microsoft outlook)

14

Зміна розширення у файлів .ost може викликати труднощі. Це пов’язано з тим, що вбудована утиліта для конвертування в формат .pst від microsoft відсутня. Ви можете використовувати програми сторонніх розробників, наприклад, offline ost to pst converter.

Як виконати конвертування?

розширення .ost — це формат, в якому зберігаються поштові повідомлення для microsoft outlook. Ключова особливість таких файлів-це можливість їх використання без підключення до інтернету.

Коли обліковий запис outlook змінюється або видаляється, створені під нею документи у форматі .ost стають нечитабельні. Також файли можуть бути пошкоджені після невдалого відновлення.

Щоб уникнути цієї проблеми, ви можете скористатися сторонніми конвертерами з формату .ost в .pst. Згодом файли можна буде відкрити, використовуючи microsoft outlook express або стандартний microsoft outlook.

Всі програмні продукти можна умовно розділити на:

  • платні-володіють великим функціоналом, але доведеться оформити підписку. Працюють без підключення до мережі, можуть розпізнати зашифрований або пошкоджений файл і відновити його.
  • безкоштовні-їх функціонал невеликий, для роботи буде потрібно доступ до інтернету. Є обмеження на розмір і кількість файлів, іноді розшифровка або відновлення .pst файлів займає більше часу.

Використовуйте тільки додатки від перевірених видавців. Так ви зможете уникнути втрати даних і зараження пк вірусами.

  1. завантажуємо з офіційного сайту і встановлюємо: https://www.osttopst.online/ru/offline-ost-to-pst-converter. Установка може зайняти деякий час.
  2. запускаємо програмний продукт і вибираємо конвертований .ost файл.
  3. переходимо в converter mode (режим конвертування). Дивимося, що знаходиться всередині файлу.
  4. після натискання кнопки» далі » натискаємо по папці, куди будуть збережені дані. Вибираємо пункт save as pst file (зберегти як pst), потім save (зберегти).

Для перенесення даних не потрібне підключення до інтернету або авторизація в microsoft exchange server. Можлива робота з захищеними файлами будь-якого розміру. Обмеження за кількістю документів відсутні.

Конвертація даних відбувається селективно: ви самі визначаєте, яка інформація буде міститися у файлі. Також можна вибрати відповідне розширення (наприклад, крім .pst доступні формати .eml, .msg та інші).