Як купити квиток на поїзд

12-25-2017

Якщо маршрут вашої подорожі по Італії, передбачає пересування на поїздах, то вам слід подбати заздалегідь про жд квитки. Це допоможе вам, по-перше, добре заощадити (якщо купуєте квитки за 1-2 місяці до запланованої дати поїздки), по-друге, не носитися в сум’ятті, під час подорожі, у пошуках потрібної інформації, де і як придбати квитки. Ретельна підготовка дозволяє уникнути дрібних неприємностей і насолоджуватися кожною миттю подорожі.Хочу запропонувати https://proizd.ua/ жд билеты

Отже, квитки на поїзд в Італії можна придбати трьома способами:

купити залізничні квитки онлайн на сайті www.trenitalia.com
купити квитки в квитковій касі на вокзалі
купити залізничні квитки через термінал на вокзалі.
Оскільки ми говоримо про завчасній покупці залізничних квитків, нас цікавить пункт номер 1, тобто купівля квитків онлайн. Його і розглянемо детальніше.

Покрокова інструкція «як купити квиток на поїзд онлайн»

Квитки на потяги необхідно купувати тільки на офіційному сайті www.trenitalia.com. Для покупки квитка зазвичай не потрібна реєстрація на сайті. Однак, перш ніж закривати сторінку після покупки, зробіть PrintScreen (в деяких випадках, з незрозумілих причин лист про купівлю може не прийти на пошту). У моєму випадку при покупці квитка без реєстрації, був загублений код (як раз найважливіша інформація), але смс про списання вартості квитка від trenitalia прийшло. Коли я сіла в поїзд, контролер при перевірці не знайшов потрібний код в моїй роздруківці (по ньому здійснюється реєстрація пасажирів) і погрожував зняти мене з поїзда. Я показала смс, і все обійшлося. Отже, приступимо до купівлі залізничних квитків:

1. Заходимо на сайт www.trenitalia.com. Вибираємо бажану мовну версію (англійська, французька, китайська, німецька і основна версія на італійському, яка і розглянута тут).

2. У лівому віконці пропонується вибір поїздів: tutti i treni (всі поїзди), frecce (стріла, тип швидкісного поїзда) і regionali (регіональні). Швидкісні поїзди обслуговують більш далекі спрямування, регіональні — курсують на більш близькі відстані. Але якщо ви не знаєте, що вам потрібно, вибирайте tutti i treni, система запропонує всі доступні варіанти. Більш детально про поїздах в Італії, викладено тут.

Далі вибираємо пункт відправлення – поле «da» (, з) і прибуття – полі «а» (в). Якщо потрібен зворотній квиток, ставимо галочку біля напису «andata e ritorno» (туди/назад). За замовчуванням стоїть галочка на «solo andata», тобто тільки туди.

При введенні великих міст, типу Риму (Roma), Мілана (Milano), Палермо (Palermo), система пропонує вибір станції. Якщо ви не знаєте, на якій станції сісти/вийти, вибирайте Tutte le stazioni (всі станції).

3. Задаємо потрібні дати у відповідні поля. Якщо критично час, у відповідному полі вибираємо потрібне. Зазвичай, щоб переглянути розклад на весь день, краще вказати 00. Вводимо кількість пасажирів (adulti – дорослі, ragazzi – діти, підлітки до 12 років). Діти до 4 років подорожують безкоштовно, з 4 до 14 із знижками. І натискаємо CERCA (шукати).

4. Після чого сайт починає обробку і виводить всі доступні варіанти (із зазначенням пересадок тощо). Виглядає це як на картинці нижче. При цьому Partenza — відправлення, Arrivo – прибуття, Durata – час в дорозі, Treno (категорія поїзда), Offerta (умови надання тарифу), Prezzo – ціна.