Як отримати штрих код

5-15-2021

Штрихкодування-це найбільш поширена технологія, що дозволяє ідентифікувати товар.  На сьогоднішній день штрихові коди  застосовуються повсюдно, і їх функціонування стало можливо завдяки зусиллям таких міжнародних організацій. Хочемо порекомендувати почитати как получить штрих код , тут найкращі варіанти .  

Штрих-код є зручним інструментом, що полегшує облік і реалізацію товару. Вся інформація зчитується за допомогою спеціального сканера. Наявність штрихового коду на товарі істотно полегшує роботу касирів в торгових точках. Також штрих-коди спрощують роботу складських працівників, які проводять облікові операції.

Ще одна функція штрих-коду-створення інформативної бази для ефективного проведення всіляких маркетингових досліджень ринку.

Штрих-код товару містить в собі детальну інформацію, закодовану у вигляді певного набору штрихів і пробілів. Вважати цю інформацію можна за допомогою скануючих пристроїв, але інформація, яку несе в собі штрих-код, доступна для розуміння і звичайному споживачеві, адже в штриховому коді є цифровий ряд, що містить наступні відомості:

У російській федерації поширена система кодування, що складається з 13 цифр (ean-13), а для товарів малих розмірів застосовується зменшена версія штрих-коду під назвою ean-8. Крім того, ean-8 застосовується при проведенні складських і логістичних операцій з використанням швидкорухливих конвеєрів.

Також існує розширений код, який може містити будь-яку кількість букв і цифр. Цей буквено-цифровий набір об’єднується в регламентовані групи і шифрується за алфавітом code-128. Відповідно, цей штрих-код носить назву еаn-128.

Код еаn-128 несе інформацію не для споживача, а для іншого промислового підприємства. Цей формат дозволяє зафіксувати найрізноманітніші відомості про товар – наприклад, його термін придатності, обсяг партії, розміри виробу і так далі.

Процедура присвоєння штрих-коду складається з декількох етапів. Заявнику необхідно звернутися в нашу компанію і пройти первинну консультацію. Співробітник сертифікаційного центру допоможе клієнту скласти заявку і з’ясує основні моменти, що стосуються товару, компанії заявника або його постачальника. Після цього клієнту залишиться лише надати співробітнику центру необхідні документи. Після їх перевірки здійснюється присвоєння штрихового коду.

Заключним етапом є реєстрація штрихового коду в реєстрі системи.

Цей процес не можна назвати простим, адже досить допустити невелику неточність, і буквено-цифрове поєднання виявиться некоректним або нечитабельним. Тому слід звертатися лише в ті сертифікаційні центри, які спеціалізуються на наданні послуги штрихкодування і мають можливість внести код в єдину базу системи ros або ean.

Клієнт може отримати штрих-код у таких кількох форматах:

Зазвичай процедура створення та реєстрації штрих-коду займає близько двох робочих днів. Оскільки співробітники центру з сертифікації надають своїм клієнтам всю необхідну інформаційну підтримку в зборі документів, заявнику не доведеться турбуватися про складнощі при проходженні процедури.

Для того щоб замовити штрих-код, заявник повинен передати співробітнику центру наступний пакет документів:

Скориставшись послугами нашої компанії, ви можете бути впевненими в тому, що отримання штрих-кодів пройде в найкоротші терміни.

Ми видаємо своїм клієнтам необхідні штрих-коди, в обов’язковому порядку реєструючи їх в єдиній базі. Згенеровані для вас штрих-коди будуть унікальні не тільки , але і по всьому світу. Їх можна буде з легкістю вважати скануючим пристроєм, і тому реалізація вашого товару буде можлива в будь-яких торгових мережах.