Як «перетворити» ios в android

20

Згадайте, як раніше воювали між собою власники яблучних і android пристроїв. Конфлікти траплялися величезних масштабів. Кожен власник смартфона хотів довести своєму опоненту, що його операційна система в десятки разів краще, і що айфон — це взагалі дно. У наші дні все трохи змінилося. Що ios, що android пропонують приблизно однакову функціональність і не сильно відрізняються за характеристиками. А пам’ятаєте, як на android любили встановлювати оболонку від ios? так, було і таке. Зараз же, все зовсім інакше. Тепер google пропонує перетворити ваш iphone в pixel.

Перетворити iphone в android смартфон не так складно, як здається.

Зізнаюся, я теж грішив кастомізацією в сторону ios. Тільки робив це не на android девайсі, а на windows mobile. Був у мене великий громіздкий комунікатор, з оболонкою ios 5.0. Деяких хлопців навіть вдавалося обдурити, з огляду на те, що iphone тоді ще ніхто наживо толком не бачив.

Причини, за якими вам можуть бути цікаві рішення від google не так однозначні. Крім «просто побалуватися», тут є і прикольні фічі, недоступні власникам техніки apple. Наприклад, свайп на клавіатурі.

Краща стороння клавіатура ios

Рідна клавіатура на iphone дуже зручна. Вкрай рідко бувають випадки, коли промахуєшся по клавішах або щось йде не так, але без свайпового набору іноді дійсно тяжко. Gboard від google багато в чому вирішує цю проблему. Плюс, у неї є ще купа інших крутих функцій, самі подивіться.

Щоб встановити сторонню клавіатуру дотримуйтесь наступних простих кроків:

 • перейдіть в налаштування.
 • далі основні, клавіатура.
 • тапніте по підрозділу клавіатури, нові клавіатури.
 • у колонці сторонні клавіатури знайдіть gboard.
 • після цього перейдіть в gboard, дозвольте повний доступ.
 • видаліть всі рідні клавіатури від apple.
 • готово.

Google клавіатура-відмінна альтернатива рішенням від apple.

Після цього перейдіть в будь-який додаток, де можна набрати текст і ознайомтеся з основними функціями. Google вам розповість про це сам за допомогою невеликого анімаційного ролика. Сам я користувався їй кілька років, але при зміні одного смартфона на інший, одного разу плюнув на цю ідею.

Як видалити рідні програми на айфоне

В останніх оновленнях ios, apple дозволяє своїм користувачам позбавлятися від рідних додатків, хоча раніше зробити це було не можна. А що, друзі, якщо перетворювати iphone в android, то робити це по-крупному. При цьому, можна вивантажити все в бібліотеку додатків або зовсім видалити. Не переживайте, при виникненні труднощів, софт буде доступний для скачування в app store.

Опинитеся від рідних додатків apple, щоб відчути себе власником android девайса.

Заодно і з’явиться можливість оцінити сторонні додатки для заміток або google фото. Обіцяю, вам буде чому здивуватися. Щоб видалити нативний софт, просто натисніть і утримуйте іконку , потім тапніте по кнопці видалити додаток і виберіть відповідні вам опції.

Віджети google на айфон

Google приділяє велику увагу своїм додаткам на iphone і ipad. Компанія добра завжди намагається однією з перших впроваджувати ті чи інші нововведення. Так, нещодавно ми вже розповідали про нові великі віджети для ipad і згадували там деякі рішення, які дозволять бути трохи ближче до android. Рекомендую ознайомитися.

Також можна зробити смарт-стопку з різних програм, щоб полегшити до них доступ. Я пропоную скористатися основними: google пошук, фото і пошта gmail. З урахуванням того, що додатки вельми популярні, думаю, що таке рішення доведеться багатьом до душі.

Щоб встановити віджети, вам необхідно:

 • розблокувати iphone.
 • тапнуть на будь-яке з додатків.
 • натиснути на значок + в лівому верхньому кутку.
 • вибрати додаток з віджетом, який вас цікавить.
 • вказати потрібний вам розмір.
 • готово.

Віджет google maps теж може припасти вам сподобатися.

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу apple.

Як змінити браузер за замовчуванням в ios

Google chrome, мабуть, є одним з головних додатків зі світу android в цілому. Можна скільки завгодно намагатися відмовитися від сервісів google, але від chrome позбутися досить складно. Його функціональність укупі з простим і зрозумілим інтерфейсом не залишать байдужими навіть найвимогливіших користувачів.

Тим більше, якщо до цього ви завжди використовували safari в якості браузера, ця ідея здається ще цікавіше. Плюс, думаю, що багато хто вибирає google chrome в якості основної машини на своєму пк. Спробуйте зануритися в систему — буде цікавий досвід.

Щоб встановити chrome браузером за замовчуванням дотримуйтесь кроків:

 • скачайте google chrome з app store.
 • відкрийте налаштування, далі chrome.
 • перейдіть до програми браузера за замовчуванням.
 • тапніте на chrome.
 • готово.

Спробуйте відмовитися від safari на кілька днів. Хоча б заради експерименту.

Як встановити gmail на айфон

Рідне додаток пошта від apple не завжди може похвалитися функціональністю, доступною в сторонніх клієнтах. Плюс до всього, багато хто використовує gmail в якості основного сервісу і однозначно знайдуть корисною дану фічу.

Щоб змінити gmail за замовчуванням на iphone або ipad виконайте наступні дії:

 • скачайте gmail в app store.
 • відкрийте налаштування.
 • прокрутіть вниз і знайдіть потрібне вам додаток (gmail)
 • виберіть його і всередині відкрийте меню додаток пошти за замовчуванням.
 • встановіть галочку навпроти навпроти gmail.

Поштовий клієнт від google теж цілком непоганий.

За допомогою цих простих дій ви зможете встановити не тільки клієнт від google, але і будь-який інший софт на ваш розсуд. Нещодавно ми розповідали про поштове додаток spark. Воно мені здається куди більш виграшним варіантом, але не забувайте, сьогодні наша мета — перевтілення в android.

Звичайно, це далеко не всі можливості перетворення iphone в пристрій від google. Існує ще купа різних дрібних фішок, на зразок зміни шпалер або повного очищення домашнього екрану, але, мені здається, це вже занадто.

Своїми враженнями від прочитаного, рекомендую поділитися в нашому телеграм-чаті або в коментарях нижче. Буде цікаво прочитати.