Як правильно писати новини

9-8-2021

Вступні завдання оцінюють викладачі школи. За результатами оцінки десять кращих стажистів і десять кращих редакторів отримають запрошення на безкоштовні місця на першому щаблі кожної зі шкіл. Всього в кожній школі на першому ступені сто місць.

Завдяки структурі новини її можна продовжувати нескінченно: головне говорите на початку, далі можна розповідати скільки завгодно подробиць і як завгодно далеко йти від теми. Читач не зобов’язаний дочитувати новину до кінця: в ідеальній ситуації він бачить заголовок, і більше йому нічого не треба. Також хочемо порекомендувати почитати новини Києва на сайті .

Наприклад, в новини про школу можна було б додати абзац про те, що таке

Детальність опрацювання новини залежить від того, на якого читача новина розрахована. Для людей, які нічого не знають про школи і бюро, потрібна новина достовірніше і детальніше. Для вас, читач, достатньо того, що написано в заголовку і першому абзаці.

Добре, коли з новини зрозуміло, що тепер робити, кому і коли. У нашій новині для цього стоїть посилання на вступні завдання і вказана дата закінчення прийому заявок. Це зроблено не просто так: корисна дія новини — щоб читач прийняв правильне рішення щодо свого життя і не запізнився з ним.

Зверніть увагу, що спочатку в новини йдуть подробиці конкретно цієї події (які будуть вступні завдання), а потім — позачасові (що за школа взагалі). На останньому місці-передісторія.