Як првильно вибрати ванну.

1-12-2018

Як првильно вибрати ванну.
Більшість людей з упевненістю скаже, що ванна є одним з найбільш важливих сантехнічних предметів. Оскільки цей виріб буде служити дуже довго, його потрібно вибирати максимально відповідально. Сучасний ринок пропонує найрізноманітнішу продукцію від різних виробників, і сантехнічний сегмент тут не виняток. Може здатися, що у виборі ванни немає нічого складного, але в реальності це не так, тому що існують кілька видів ванн: сталеві ванни чавунні, акрилові. Їх головна перевага — це тривалий термін експлуатації. Тому без перебільшення можна сказати, що ванна з чавуну буде служити вічно, причому навіть довше, ніж більшість житлових будинків. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі душевая кабина донецк.
Такі вироби здатні чудово зберігати тепло і протистояти корозії. Тому тим, хто не любить довго розслаблятися в гарячій середовищі, можна порекомендувати саме чавунну ванну. Головні переваги цих виробів — це дивовижна легкість конструкції, завдяки чому вартість сталевих ванн набагато нижче, ніж чавунні. Але є і мінуси, а саме сильний шум, що спостерігається під час набирання води. Цю проблему частково вдалося вирішити за рахунок застосування спеціальних шумопоглинаючих прокладок, виготовлених з гуми. Зовні сталеві ванни від їх чавунних «побратимів» практично не відрізняються.
Але злегка постукавши по краю цього виробу, виразно чутний характерний «сталевий» звук. Такі ванни часто встановлюються в дачних будинках, оскільки їх транспортування здійснюється дуже легко. Вироби подібного роду є найбільш сучасною різновидом сантехніки, вдало поєднуючи в собі позитивні характеристики сталевих і чавунних ванн. Якісна акрилова ванна повинна мати товщину не менш як 5 міліметрів. Найбільш підходящим варіантом тут буде гнутий акрил. Ця процедура здійснюється легко прямо у себе вдома. Сьогодні для цього існують спеціальні набори, які можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині.