Як скинути відео (фільм) з комп’ютера на iphone

13

Справжні цінителі яблучної продукції знають, як переносити фільми та інші відеофайли на свої айфони. Однак, якщо iphone вперше потрапив до вас в руки, ви навряд чи зможете швидко розібратися з копіюванням відеофайлів на пристрій – процес далекий від такого в смартфонах на android ос. Саме тому ми вирішили розповісти вам про процес скидання відео з комп’ютера на айфон. Нічого складного тут немає, але часу піде порядком.

Для початку ми хотіли б сказати про формат відеофайлів, які можуть відтворювати яблучні гаджети. Всеїдністю тут навіть не пахне, iphone сприймають відео у форматі mp4. Тому безглуздо намагатися закачати туди фільми, відеозаписи або кліпи в інших форматах – вони все одно не будуть відтворюватися. У зв’язку з цим дану інструкцію ми поділили на дві частини:

 1. конвертування відео в потрібний формат;
 2. їх завантаження на пристрій.

Давайте скоріше дізнаємося, як все це зробити.

Конвертування відеозаписів у формат mp4 для iphone

На просторах інтернету можна знайти безліч конвертерів: і платні, і безкоштовні аналоги з гідним функціоналом. У всіх свої особливості, плюси і мінуси. Ми зупинилися на одному — він досить простий в обігу і безкоштовний: any video converter. Отже, приступимо:

 1. переходимо на офіційний сайт конвертера – any-video-converter.com (увага! ви можете використовувати будь-яку іншу програму для перетворення відео у формат mp4);
 2. викачуємо звідти останню версію програми;
 3. встановлюємо програму і запускаємо її;
 4. натискаємо на кнопку» додати відео «або» додати або перетягнути файли» в залежності від версії софта;
 5. знаходимо на жорсткому диску комп’ютера відеофайл, який потрібно конвертувати;
 6. в бічному меню вибираємо ваш пристрій( в нових версіях список більш великий, з підтримкою останніх моделей смартфонів apple);
 7. кількома по кнопці перетворити і чекаємо завершення процесу;
 8. в лівому нижньому кутку знаходиться шлях, куди відправиться конвертований в формат mp4 файл.

Запам’ятайте, де він знаходиться-відеофайл надалі буде потрібно нам. Половина роботи зроблена-тепер потрібно скинути відео з комп’ютера на iphone.

Перенесення відеофайлу з комп’ютера на айфон за допомогою itunes

Тут також нічого складного немає, буквально кілька кліків і пара хвилин очікування. Отже, приступимо:

 1. запускаємо програму itunes;
 2. переходимо в розділ фільми, за допомогою натискання комбінації клавіш «ctrl + 1»;
 3. використовуємо верхнє меню або комбінацію клавіш «ctrl + o», щоб додати відеофайл в медіатеку;
 4. далі потрібно підключити свій iphone до комп’ютера. Він відобразиться в правому верхньому куті програми;
 5. так як ви вже перебуваєте в розділі «фільми», слід включити синхронізацію – поставити галочку напроти пункту, зображеного на скріншоті і відзначити галочками фільми, які потрібно завантажити;

Як бачите, процес зовсім легкий, але забирає час через необхідність попереднього конвертування відео в формат mp4. Чим потужніше у вас комп’ютер, тим швидше буде змінений формат відеофайлу.