Як стежити за своїм обличчям.

1-22-2018

Як стежити за своїм обличчям.
Догляд за шкірою особи сильної половини незаслужено залишається в тіні. Чоловіча шкіра дуже страждає від забруднень, потовиділення та жорсткої води. Догляд за обличчям для чоловіків така ж необхідність, як щоденне гоління і вмивання. Догляд за шкірою особи сильної половини незаслужено залишається в тіні. Чоловіча шкіра дуже страждає від забруднень, потовиділення та жорсткої води. Догляд за обличчям для чоловіків така ж необхідність, як щоденне гоління і вмивання. Шкіра чоловіків більш пружна і щільна, завдяки 2 природним бонусам — тестостерону і колагену. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Чистка лица в Киеве.
Але вплив тютюну, алкоголю, сонця і часу бере свою данину, залишаючи зморшки, роблячи шкіру чутливою. Велика кількість шкірного сала на шкірі у чоловіків провокує жирний блиск і поява вугрів. Щоденна процедура гоління, використання спиртових лосьйонів і иссушивающих пен, на жаль, позбавляють чоловічу шкіру усіх переваг. Догляд за чоловічою шкірою обличчя варто починати з визначення її типу. Це може бути суха шкіра, жирна, нормальна або комбінована. Правильний догляд за чоловічою шкірою зовсім нескладний і складається з декількох обов’язкових маніпуляцій.
Ці прості зміни в звичайних щоденних процедур допоможуть кожному чоловікові поліпшити стан своєї шкіри і відтягнути процеси старіння. Очищення шкіри обличчя вранці безпосередньо перед процесом гоління, а так само ввечері перед сном. При цьому потрібно використовувати мило без лаурилсульфат, очищаючі протизапальні тоніки або ніжний зволожуючий молочко. Отримати безкоштовну консультацію косметолога по правильному догляду за чоловічою шкірою ви можете зручним для вас способом.