Як створити свій сайт самостійно з нуля

8-28-2017

У цій статті я детально розповім як створити красивий офіційний сайт для свого підприємства, або персональний сайт або особистий блог, по суті це покрокова інструкція як створити свій сайт самому з нуля.
Розписувати буду дуже докладно. Прочитавши статтю і зробивши з неї сайті ви зможете зрозуміти основи створення сайтів, закласти фундамент в цій області. І далі зможете самостійно продовжити навчання в створенні сайтів, напрацьовуючи досвід.Хочу запропонувати Создание сайтов в киеве

Так, до речі, ця стаття швидше призначена саме для тих хто хоче навчитися створювати сайти для заробітку, так і просто як хобі.

Якщо ж вам просто потрібен сайт для свого бізнесу, то можу порекомендувати скористатися цим конструктором сайтів — http://umi.ru.
Це єдиний конструктор сайтів, який я рекомендую. Основна особливість його в тому, що можна, купивши ліцензію на UMI CMS (движок на якому працює сайт, скачати створений сайт і перенести на інший хостинг. Тобто завжди можна «забрати» на сайті, а не як в інших конструкторів — у яких по суті сайт належить компанії володіє конструктором. І так само даний конструктор має такі плюси: можливість створити сайт безкоштовно (якщо сайт досить простий); платні тарифи мають цілком адекватні ціни; створення сайту інтуїтивно зрозуміло, сайт можна зробити протягом одного дня. Більш докладно про нього тут — https://burashnikov.ru/obzor-luchshego-konstruktora-sajtov

 

Ну а ті, хто хоче саме навчитися робити сайти — читаємо далі.

 

Перше що потрібно зробити — це придбати доменне ім’я і орендувати хостинг.

Доменне ім’я — це назва сайту (наприклад у цього сайту домен burashnikov.ru), докладно не буду розповідати що таке домен, це можна легко знайти в пошукових системах. Домен купується на 1 рік, потім його потрібно продовжити, міжнародні домени можна купити від 1 року до 10 років. Залежно від доменної зони ( ru, рф, su, com, biz, org, name і т. д.) ціна різна, ru і рф можна купити за 120 рублів, а міжнародні зазвичай дорожче 500 рублів в рік.