Як урізноманітнити сексуальне життя

10-7-2021

Існує величезна кількість захоплюючих занять, які створюють особливу атмосферу, дарують нові відчуття, потрібно лише зважитися відкрити їх для себе і не побоятися використовувати.  Рекомендую вам купити маструбатор за кращою ціною.

Захоплююча гра для сексуального розваги. Сьогодні таку річ можна придбати в секс-шопі, а можна створити самостійно. Суть гри в картках із завданнями, які потрібно по черзі виконувати, заглиблюючись в збуджений стан. Еротичні фанти містять 4 види дій: білі фанти закликають до спілкування, в процесі гри учасники діляться інтимними історіями і розповідають про свої фантазії. Також хочемо порекомендувати маструбаторы , це допоможе урізноманітнити сексуальне життя .  

Більш складні завдання-жовті. У грі світліші поступово змінюють темніші, а значить і більш пікантні фанти. Жовті пов’язані з роздяганням, поцілунками, ніжними погладжуваннями. Рожевий колір-це ускладнюється процес, так як тут вже все більш серйозно, від легкого флірту пара переходить до оральних пестощів. І останній колір-червоний. Тут є не тільки завдання, але ще і каталог поз, які можна використовувати.

На якість сексуального життя впливають перш за все почуття в парі. Як висловити свою любов, щоб партнер не залишився байдужим? дивимося відео!

Еротичні фанти можна купити для двох, але є варіант і для великої компанії. Найчастіше в початковій стадії спілкування кілька людей грають разом, а потім можна за бажанням йти далі чи ні.

Збільшення кількості партнерів в сексі дуже сильно може урізноманітнити життя, але важливо пам’ятати про ревнощі та інші негативні наслідки. Такі ігри не завжди ведуть до радісних подій, обмін партнерами і груповий секс буде до душі не кожному. Не погоджуйтеся на подібне, якщо відчуваєте внутрішній опір.

Допомагають зробити життя пікантніше і яскравіше. При цьому можна створювати персонажів самостійно або купувати спеціальні костюми. Класичні варіанти гри: пацієнт і медсестра або доктор і його клієнтка; покоївка і багатий пан; сантехнік і господиня квартири; наївна дівчина і спокусник. При цьому можна просто одягатися в образ і почати експериментувати, а можна заздалегідь обговорити сценарій і розвивати його по ходу дії.

Перевтілення дозволяють випробувати нові емоції, але важливо не соромитися і не боятися виглядати нерозумно. Чим докладніше образ буде опрацьований, тим більше задоволень він принесе. Використовуйте не тільки костюми, але і перуки, придумуйте характер, акцент або навіть особливі жести. До улюблених образів можна повертатися знову і знову, поглиблюючи ситуації, наповнюючи їх великим драматизмом.

Класичні еротичні ігри тривають не надто довго і призводять до звичайного сексу, для деяких це не настільки захоплююче, тому в хід можна пустити спеціальні іграшки, які урізноманітнюють любовні ласки. Величезний вибір речей в секс-шопах дозволить відкрити новий світ насолод. Можна почати з збудливою мастила, вібратора або світяться презервативів.

Більш просунуті можуть спробувати вагінальні кульки, пов’язки на очі, механізми, що обмежують або, навпаки, розширюють діапазон рухів і поз і навіть спеціальні секс-машини. Всі пристосування дарують не тільки емоційний інтерес, але і фізичні задоволення. Варто лише одного разу придбати собі щось подібне, і потім дуже складно відмовитися від нових покупок.