Як вибрати чохол для смартфона

12-25-2020

 

Багато користувачів сучасних смартфонів замислюються про його захист від зовнішніх пошкоджень. Купівля чохла для смартфона-один з можливих варіантів здійснення цього завдання.

Перед тим, як купувати чохол для смартфона, необхідно дізнатися, які вони бувають, і на які критерії варто звертати увагу при покупці. Про це і піде мова нижче. Хочемо порекомендувати купити Чехол Samsung Galaxy Tab S6 Lite на сайті у найкращих спеціалістів.

Тип захисту

Існує два типи захисту смартфона за допомогою чохла – повна і часткова. Повний захист передбачає покупку чохла закритого типу. Головним недоліком таких чохлом є знижена комфортність використання, так як його необхідно постійно відкривати.

Закриті чохли хороші тим, що максимально забезпечують захист від пилу, а також від зовнішніх пошкоджень, наприклад, подряпин, при носінні в кишенях або сумках.

Частковий захист покриває не всю площу телефону, і деякі місця залишаються відкритими, через що підвищується ймовірність пошкодження саме в таких місцях.

Форма

Чохли мають різні форми, що розрізняє їх з точки зору дизайну і зручності у використанні.

Бампер

Поширений тип чохла, добре виконує свою головну функцію-захист пристрою від пошкоджень. Також підкреслює гідність смартфона, показуючи логотип розробників.

Бічні сторони смартфона залишаються закритими, а лицьова і тильна сторони постійно відкриті.

Рада! перед покупкою чохла необхідно перевірити його на сумісність з вашою моделлю гаджета.

Кліп-кейс

Дана форма чохла є вдосконаленим варіантом попереднього. Відрізняється лише захисними панелями. Рекомендуємо Чехол Samsung Galaxy Tab S7

Може виготовлятися з таких матеріалів:

  • метал.
  • пластик.
  • шкіра.

Найбільш поширені пластикові чохли даного типу, є дуже тонкими.

Фліп

Фліп є обкладинкою, що фіксує гаджет. Чохли даного типу відрізняються цікавим виконанням і різноманітною палітрою кольорів.

Виготовляються переважно зі шкіри, також використовуються різні замінники. Чохол дозволяє крім смартфона зберігати в собі візитні або банківські карти, невеликі фотографії і т. Д.

Важливо! всі бічні роз’єми залишаються у вільному доступі для користувача.

Чохол-книжка

Є одним з найперших моделей чохлом для телефонів. Зараз використовуються рідше, хоча раніше були вельми затребувані. Недоліком такого типу чохлів є незручність через його громіздких розмірів. Також дані чохли досить важкі, а їх матеріали непрозорі.

Кришка багатьох моделей виконує функцію підставки, що є безперечною перевагою чохла. Функція захисту гаджета виконується на всі сто відсотків, смартфон захищений з усіх боків.

Чохол-акумулятор

Практична модель, що дозволяє користувачеві мати при собі запасну батарею для гаджета. Так як вона йде разом з чохлом, її важко залишити вдома або втратити.

Акумулятор чохла потребує зарядки, яка виконується протягом декількох годин. Тривалість зарядки варіюється в залежності від обсягів акумулятора. Зазвичай батарея заряджається за 3-4 години.

Матеріал

Найміцнішим матеріалом для чохла є метал. Він найбільш добре захищає телефон від зовнішніх пошкоджень.

Непогано виконують функцію захисту і такі матеріали як вуглепластик і карбон.

Шкіра і її замінники також служать відмінним матеріалом для виготовлення чохлом. Чохли зі шкіри є довговічними і міцними, приємні при контакті зі шкірою.

Гумові чохли є грубими і жорсткими, зате відмінно витримують падіння і удари.

Силіконові і пластикові чохли також вельми поширені. Їх властивості схожі між собою, проте силікон краще поглинає енергію удару.

Найбільш бюджетним варіантом є тканинні чохли. Вони досить міцні, проте не практичні.