Як вибрати екскалатор

8-1-2021

Ескалатор-це механізована рухома сходи, поширена в місцях з великою кількістю пішоходів або там, де звичайна сходи буде дуже довгою і стомлюючої для підйому.  Ескалатори часто можна побачити, наприклад, в торгових центрах, музеях, багатоповерхових гаражах і на станціях метро. Ескалатори часто встановлюються парами, причому ескалатор вгору і низхідний ескалатор розташовані поруч один з одним, в той час як один ескалатор можна замінити на підвищений або знижений в залежності від напрямку інтенсивного руху в різний час дня. Хочемо порекомендувати замовити https://www.schindler.com/ua/internet/uk/vertikalnuy-transport/equipment/eskalatoru.html на сайті , тут найкращі ціни .

Ескалатор схожий на конвеєрну стрічку, але відрізняється тим, що він знаходиться на схилі і має поверхню сходів, а не плоску стрічку. Більшість ескалаторів також мають поручні, які рухаються разом зі сходами. Щоб переміститися з одного кінця ескалатора на інший, людина може просто стояти на одному кроці, поки він не досягне кінця, або можна піднятися або спуститися по ескалатору, як звичайні сходи. Багато ескалаторів у жвавих зонах досить широкі, щоб вмістити дві колони людей, і ті, хто бажають стояти умовно, залишаються на одній стороні ескалатора.

Переважна більшість ескалаторів у світі прямі, але є кілька спіральних моделей. Вони зазвичай використовуються для їх естетичної привабливості, але вони також мають перевагу в економії місця. Спіральні ескалатори можна побачити в палаці цезаря в лас-вегасі, штат невада, в центрі westfield san francisco в сан-франциско, штат каліфорнія, і в торговому центрі на таймс-сквер в козуей-бей, гонконг.

1 патентний адвокат штату массачусетс натан еймс отримав перший патент на ескалатор в 1859 році, хоча працююча модель з’явилася тільки в 1896 році. Це сталося, коли джессі у. Рено, випускник інженерного факультету університету ліхай, встановив свій проект ескалатора 1891 року в коні-айленді, штат нью-йорк. Йорк. Протягом наступних кількох років в громадських місцях стало з’являтися більше ескалаторів, і їх дизайн ставав все більш витонченим і експоненціально більш численним протягом 20-го століття. Тепер вони повсюдно поширені: приблизно 90 мільярдів людей їздять на ескалаторах щороку тільки в сполучених штатах.