Як вибрати годинник

12-15-2021

T-Touch

Вибір наручних годинників-складне завдання. Ми радимо звернути увагу на наступні параметри:

Бренд.

В першу чергу орієнтуйтеся на продукцію відомих марок, які завоювали шанувальників у всьому світі. Не купуйте вироби у виробників без досвіду і репутації. Також хочемо вам порекомендувати купить часы в нашому інтернет магазині.

Розмір.

При підборі годин звертайте увагу не тільки на модні тенденції, але і на їх габарити. Величезний годинник розміру xl з масивним браслетом будуть безглуздо виглядати на тонкому жіночому зап’ясті.

Водонепроникність

Водозахист наручних годинників різниться! якщо на корпусі моделі написано «водонепроникні» і стоїть знак wr30, це не означає, що в них можна плавати на глибині 30 метрів. У такому годиннику можна мити руки під краном і ходити під дощем, не боячись за те, що вода потрапить всередину механізму. Для глибоководного плавання потрібно брати вироби з більш високою водозахисною, не менше 200 wr.

Функціонал

Якими б модними не були годинник, якщо половина заявлених параметрів вам не знайома, і ви не збираєтеся, припустимо, користуватися компасом або барометром, не варто переплачувати за зайвий функціонал і купувати таку модель.

Точність

Кварцові моделі точніше механічних, хоча зовні від них практично не відрізняються. Якщо ви любитель класики, тоді готуйтеся до щоденного під-заводу.

Ремінець або браслет.

Годинники з металевим браслетом завжди виглядають і служать довше, але комусь можуть здатися занадто важкими. Якщо схиляєтеся в сторону полегшеного варіанту, тоді вибирайте модель з шкіряним, пластиковим або силіконовим ремінцем.

Скло.

Найнадійніше і довговічне – сапфірове скло, але воно і найдорожче. Мінеральне скло відрізняється міцністю і доступною вартістю.

Циферблат.

Цифровий циферблат виглядає звично, якщо ж хочеться виділитися, тоді ваш варіант – годинник з аналоговою або подвійною індикацією.

Форма корпусу.

Найпопулярніші годинник-круглі. Дизайнери вважають за краще квадратний корпус, що дає більше простору для втілення незвичайних стилістичних рішень.

Гравірування.

Якщо ви купуєте годинник для подарунка, тоді зробіть гравіювання на їх задній кришці на честь пам’ятної дати. Можна поставити число або написати коротке побажання!

Ексклюзивність.

Багато виробників випускають обмежені серії наручних годинників до якої-небудь події або на честь знаменитості – не більше 500 примірників. Цінність таких ексклюзивних екземплярів з кожним роком тільки зростає!

Вартість.

Визначтеся з сумою, яку ви готові витратити. Вартість наручних годинників складається з використовуваних при їх виготовленні матеріалів, функціоналу, кількості примірників в колекції, репутації і популярності бренду. Пам’ятайте: краще придбати одні дійсно хороші годинник, ніж з десяток посередніх.