Як вибрати лампу для проектора

2-23-2017

лампа для проектораПро низьку якість лампи або модуля / блоку для проекційного обладнання можуть свідчити такі ознаки:

Коробка низької якості, без «розпізнавальних знаків» і найменування виробника.
Маркування етикетки містять мінімум інформації.
Використання «декоративних», нечитаних штрих кодів або їх відсутність.
Недбала упаковка, не забезпечує необхідну збереження лампи.
Відсутність гарантійних талонів, інструкцій та інших паперових документів в комплекті. Пропоную замовити Лампа elplp67

— Лампа (ламповий модуль).

Приклади лампових модулів (ламп) для проекторів низької якості

Про низьку якість лампи або модуля / блоку для проекційного обладнання можуть свідчити такі ознаки:

Відсутність унікальних серійних номерів на корпусі і упаковці лампи (модуля).
Ознаки використання неякісних матеріалів і комплектуючих (наприклад кріпильні елементи або проводу).
Наявність деталей виготовлених з порушенням технологічних норм (наприклад пластиковий корпус, металеві деталі або фільтри).
Неякісна та неакуратна складання виробу.
Відсутність на рефлекторі лампи маркування виробника, наприклад UHP, UHR, VIP, P-VIP, NHP, SHP і т. д. Примітка: у деяких моделях оригінальних ламп дана маркування може наноситися, або вона може бути не видно із за особливостей конструкції лампового модуля.
Сліди відновлення або заміни окремих деталей.
Зовнішні ушкодження, сліди окислення, нерівномірність структури матеріалу і т. д на поверхні деталей.

— Інформація про постачальника.

При спілкуванні з потенційним постачальником проекційних ламп зверніть увагу на кілька важливих деталей, щоб уникнути обману і придбання контрафактної продукції:

Поставка ламп під замовлення (відсутність власного складу) — швидше за все, крім сайту в інтернеті такий постачальник нічого з себе не представляє, не має власних коштів і оперує тільки грошима покупців. Як правило, подібні «продавці повітря», не несуть відповідальності за якість товару та інші наслідки своєї діяльності.
Відсутність сертифікатів на продукцію — велика ймовірність придбати низькоякісні лампи сумнівного походження, вироблені в невстановленому місці.
Недостовірна інформація, розміщена в інтернеті — найчастіше низькі ціни на сайті служать тільки для залучення покупців, а в дійсності продукція продається значно дорожче, на інших умовах і при цьому відсутній у наявності. Також, реальне якість товару, може значно відрізнятися від заявленого. На сайті може бути вказана «приваблива» ціна на лампу без корпусу, в той час, як ламповий модуль в зборі, готовий до установки, коштує значно дорожче.
Продаж ламп для проекторів без корпусу — заміна ламп в б/у модулях є порушенням правил експлуатації проекційного обладнання і вся відповідальність за наслідки такої заміни повністю лягає на покупця.
Низька кваліфікація співробітників — проблеми з оперативним і грамотним наданням інформації про моделі ламп, їх сумісності, технічні характеристики, ціни, наявність і терміни постачання.
Низькі ціни на продукцію, що значно відрізняються від середніх по ринку — «понад низькі» ціни однозначно вказують на те, що вам пропонують сумісні лампи-копії низької якості. Необхідно пам’ятати, що значне зниження вартості ламп для проекторів можливо тільки при значному погіршенні їх якості та надійності