Як вибрати лампу паяльну

4-12-2017

Кожна паяльна лампа складається з балону з паливом і пальника. В якості пального можуть виступати бензин гас або газ (пропан, бутан). Основне призначення пристрою – паяння та зварювання металевих деталей великого розміру, наприклад труб. Але крім цього домашні майстри знаходять паяльної лампи різноманітне застосування: від різання пластику, до розбирання старого залізного паркану. Але щоб паяльне обладнання було ефективно і виправдало очікування, від користувача вимагається зробити правильний підбір. Для цього слід звернути увагу на кілька моментів. Про них більш докладно нижче. А для початку рекомендую відвідати магазин электротовары

Конструкція
Зазвичай паяльна лампа являє собою пальник, накручену на балон з паливом. Але є і газові пальники зі шлангом (до 1,4 м завдовжки), які гарні при роботах навісу і у важкодоступних місцях. Так як вага такого інструменту, а відповідно і навантаження на руку сильно зменшується.

Види балонів
Прокалываемые без клапана – одноразові, не дозволяють дозувати вміст і регулювати силу полум’я, але мають дуже низьку вартість.
Приєднуються по засобу різьбового з’єднання з клапаном – більш надійні, що дозволяють управляти витратою палива, їх можна заправляти при спустошенні, але такі балони дорожче.
Є пальника, що використовуються з двома видами балонів, а є ті, що призначені тільки для одного. Уточніть це перед покупкою.

Паяльна лампа

Паливо
Вибір виду пального теж важливий. Бензинові та гасові лампи видають полум’я до 1100°C, яке може регулюватися, мають низьку вартість, особливо якщо використовується рідина другого сорту. Такі лампи часто застосовують, коли роботи багато, а також для нагрівання великих паяльників і для пайки з допомогою твердих припоїв. Газова пальник набагато легше по вазі, тому такі пристосування незамінні при операціях з покрівельними матеріалами, на вазі і пайку дрібних деталей.

Обсяг бака
Важлива характеристика, яка визначає час роботи. У бензинових або гасових ламп 1 л горючої рідини вистачає на 50 хвилин безперервного використання, у газових для роботи такої ж тривалості досить балона на 0,1 л.
У нашому магазині можна придбати обладнання від вітчизняних та закордонних виробників з гарантією якості. Докладно дізнатися про особливості кожної моделі можна в картках товарів на сайті.