Як вибрати набір посуду з нержавіючої сталі

3-15-2017

Дуже часто до нас звертаються за порадою допомогти вибрати найкращу посуд з нержавіючої сталі за розумні гроші. У цій статті ми постараємося зібрати всі наші рекомендації воєдино, щоб максимально полегшити Вам вибір. Рекомендую купити Качественная кухонная посуда в магазине «Интерос Шоп».

Ось перша і найважливіша річ, яку необхідно знати, щоб отримати максимальну віддачу від витрачених Вами коштів:

переконайтеся, що посуд має алюмінієву або мідну прошарок на дні. Можна, щоб була і та, і та. Нержавіюча сталь дуже красиво блищить і є міцним і довговічним матеріалом, але вона абсолютно не тримає тепло. Тому наявність мідної або алюмінієвої складової на дні просто необхідно. Ці метали дозволяють забезпечити рівномірний нагрів виробу і швидке реагування посуду на будь-яку зміну температури. Чим товще прошарку – тим краще. Більш товсте дно забезпечує найкращу термоаккумуляцию і розподіл тепла, до дна сковороди і каструлі з нержавіючої сталі не буде прилипати їжа, приготування буде швидким і енергоекономічним.

Практично будь-який посуд з нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині. Однак ми рекомендували б не зловживати цим. При ручному митті посуд буде виглядати краще і прослужить Вам довше.

Якщо Ви також хочете використовувати Вашу посуд в духовці, то вибирайте, щоб ручки були зроблені з нержавіючої сталі. Якщо ручки містять хоча б елементи пластику, то для духової шафи така посуд не підходить.

При купівлі посуду переконайтеся, що надійно прикріплені ручки і що кришки підходять до посуді.

Тепер про ціну. Хороший, якісний набір посуду обійдеться Вам в 7-12 тисяч рублів, залежно від кількості предметів. Наприклад, найменший набір посуду з нержавіючої сталі торгової марки Vinzer на 7 предметів обійдеться в 7 тис. рублів, найбільший – на 14 предметів – 11,5 тис. рублів.

Якщо Ви сумніваєтеся і поки не впевнені у своїй готовності витратити гроші на цілий набір посуду, то спробуйте придбати з цього набору щось одне. Це допоможе Вам зрозуміти і визначитися з подальшим вибором без істотних фінансових витрат. Якщо Вас щось не влаштує, то Ви не будете потім шкодувати про витрачені кошти і зможете спробувати щось ще.