Як вибрати нерухомість в іспанії

5-13-2021

Ви зробили перший і найважливіший крок-прийняли рішення купити квартиру або будинок в іспанії. Щоб ваші пошуки не стали безрезультатними, ваші грошові кошти були б вкладені вигідно,А ваша сім’я багато наступних років могла б насолоджуватися безтурботним життям у власній Нерухомості на коста дель соль, необхідно правильно визначити пріоритети того житла, яке Ви шукаєте в іспанії. Хочемо порекомендувати вибрати недвижимость в испании на сайті , тут доступні ціни.

Ми зупинимося на найбільш важливих критеріях вибору нерухомості в іспанії. Щоб ваші пошукиБули продуктивними, вам необхідно знайти для себе відповіді на кожен з них.

Важливо розуміти, що сума, яку ви витратите на покупку нерухомості в іспанії, буде Складатися з вартості самого придбаного об’єкта (т. Зв. «тіла нерухомості») і витрат на угоду, які складуть приблизно 10-15% від вартості об’єкта.

В оголошеннях завжди вказується саме тіло нерухомості. Тобто ви повинні визначитися,Скільки максимально ви готові витратити на покупку нерухомості з урахуванням всіх витрат,Щоб говорити з ріелтором на одній мові.

Навіть визначившись з сумою покупки, не можна забувати, що нерухомість в іспанії, так самоЯк і в будь-якій іншій країні, необхідно обслуговувати. Витрати на утримання об’єкта нерухомостіБудуть складатися з постійних і змінних. І у вас повинно бути чітке розуміння, скільки вРік ви готові витрачати на свою квартиру або будинок в іспанії.

З витратами на утримання нерухомості в фуенхіролі можна ознайомитися тут. Рекомендуємо вибрати villa à vendre sur la costa brava на сайті .

Житло на першій лінії моря

Звичайно, мрію про іспанську нерухомості важко уявити собі без моря, що хлюпається під вікном.Але якщо підходити до питання практично, то житло на першій лінії моря – не найвигідніший варіант.По-перше, за вид на море вартість вашої квартири або будинку автоматично збільшиться на 30-50%.По-друге, в силу кліматичних особливостей півдня іспанії, сильний вітер, підвищена вологість іПісок з пляжу сильно ускладнять ваш відпочинок в апартаментах. Витрати на експлуатацію, ремонт і прибирання Житла на першій лінії моря набагато вище.

На наш погляд, ідеальним є житло на другій лінії моря. У фуенхіролі найчастіше першу іДругу лінію нерухомості розділяє лише тиха вузька вулиця. Тому дистанція до пляжу практичноНе збільшується. Але при цьому ви зможете купити нерухомість в іспанії набагато дешевше, заощадитеНа ремонті і прибиранні, і набагато більш спокійно будете спати ночами.

Вілла або квартира

Безумовно, вілла або будинок на коста дель соль є більш престижним варіантом нерухомості, ніж квартира.Але якщо ви хочете, щоб покупка житла в іспанії була для вас необтяжливою як в плані придбання,Так і в плані змісту об’єкта, рекомендуємо зупинити свій вибір саме на квартирі. Адже навіть якщо виГотові витрачати на утримання свого іспанського житла гроші, ви не завжди зможете розташовувати потрібною кількістюЧасу і людьми, яким можна довіряти. У більшості випадків на віллі є сад, басейн та інші об’єкти,Вимагають пильної уваги і постійного обслуговування, це може перетворитися в головний біль.

Навіть якщо важливим критерієм при виборі нерухомості в іспанії для вас є великий метраж, то в фуенхіролі –Просто величезний вибір великих квартир з 3, 4 і більше спальнями.

Але в разі квартири ми зможемо допомогти вам практично з будь-яким побутовим питанням.

Новобудова або вторинне житло

Кожен з цих варіантів має свої плюси. Необхідно вирішити, що підійде саме вам. ІспанськийНовобудова — це квартира в сучасному будинку з новими комунікаціями, сучасною обробкою,Обладнана ванна і кухня, вигідна ціна на старті продажів, легке вирішення питання з паркувальнимМісцем для автомобіля. Але вам потрібно бути готовим — і в сенсі коштів, і в сенсі грошей – займатисяРемонтом приміщення, купівлею меблів та обладнанням житла. Якщо для вас це приємні клопоти, тоНовобудова-ваш варіант.

Ми будемо раді запропонувати вам великий каталог новобудов фуенхіроли. За іспанськими законами, вартістьНовобудов безпосередньо від забудовника і в агентствах нерухомості-однакова. Тому в іспаніїНедоцільно ганятися за «житлом безпосередньо від забудовника» — адже в цьому випадку заплативши абсолютноТі ж гроші, ви не отримаєте від забудовника необхідного сервісу і супроводу вашої покупки,А значить, вам доведеться платити за це додатково.

1 тим же, хто хоче придбати житло в іспанії без зайвих витрат часу і коштів, щоб відразуМи пропонуємо варіанти вторинного ринку нерухомості. У цьомуВипадку всі побутові питання вже вирішені, квартира мебльована і повністю обладнана. По-іспанськиЦе називається «entrar a vivir» — «в’їхав і живи». Ми дуже пишаємося, що в kasa coast самийВеликий в фуенхіролі вибір вторинного житла у відмінному стані.

Постійне використання автомобіля

Вам потрібно чесно відповісти собі на питання, чи готові ви постійно користуватися в іспанії автомобілем,Вирішуючи щодня питання з його паркуванням і обслуговуванням. Якщо не готові, то при виборі об’єктаНерухомості обов’язково звертайте увагу на розвиненість інфраструктури, близькість до пляжу, близькістьДо зупинок рейсового автобуса та електрички renfe.

Нерухомість, віддалена від моря більш ніж на 500 м.

Звернувшись практично в будь-який, особливо в російськомовне, агентство нерухомості, що продаєНерухомість в іспанії, ви в основному отримаєте пропозиції, що знаходяться далеко від моря і не вНайкращих місцях. Ріелтори часто супроводжують це коментарями «нерозкручена урбанізація»І «море знаходиться в межах 1 кілометра»» на практиці, більшість таких об’єктів знаходиться вГірських напівпорожніх (нерозпроданих) селищах, віддалених від найбільш популярних районів міста абоПросто на пустирі. Нюанси гірського ландшафту вам не вдасться побачити ні на фотографіях, ні на карті.Нагадуємо, як обманюють агентства нерухомості і як правильно вивчати фотографії іспанськоїНерухомість. Ціни на таке іспанське житло дуже низькі тільки з однієї причини: це неліквід.Саме в таких місцях зосереджена велика частина т. Зв.» поганого стоку » іспанської заставноїНерухомість.

Ми не рекомендуємо вам розглядати такі «вигідні пропозиції» у віддалених урбанізаціях.Навіть якщо ви готові не розлучатися з автомобілем по дорозі на пляж, то в тому ж бюджеті миЗавжди зможемо запропонувати вам варіанти ближче до цивілізації.

Якщо ви дійсно хочете заощадити на покупці іспанської нерухомості за рахунок дистанціїДо моря, напишіть про це нам. Ми підберемо вам варіанти в районах фуенхіроли з прекрасноюІнфраструктурою і транспортною доступністю в межах 500-700 м до пляжу. Вам як і ранішеНе знадобиться автомобіль, але ви зможете купити собі житло в іспанії дуже дешево.

Це різновид попереднього варіанту, коли нерухомість серйозно віддалена не тільки від моря,Але і взагалі від будь-якої міського життя. Атмосфера резервації для іноземних туристів, повністюВимираючої до осені, і поїздки на автомобілі до найближчого ресторану, бару, супермаркету, пляжу абоБанку-це точно та мрія, заради якої ви подолали 4000 кілометрів? ми не говоримо вже проПродуктових ринках, торгових центрах, магазинах, дискотеках та інших розвагах — все цеВПодібних місцях просто відсутня. Така атмосфера зустрінеться вам естепоне, в більшій частиніПередмість марбельї, нових урбанізаціях в околицях міхаса.